Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Ruukki se představí na online veletrhu Střechy Praha 2021

18. 2. 2021

Společnost Ruukki bude k dispozici zájemcům o kvalitní střešní krytiny a vše co souvisí se střechami na letošním online veletrhu Střechy Praha 2021. Každý účastník této výjimečné akce, která je již tradičně největším oborovým setkáním ve střední Evropě, se může těšit na aktuální informace ze světa střešních řešení, novinek, aktuálních nabídek včetně online konzultací konkrétních projektů a možností. Veletrh se uskuteční s ohledem na probíhající epidemii pouze v online prostoru ve dnech 26-27. února.
Veletrh střechy Praha 2021
 
Severský výrobce střešních krytin zve zájemce o témata související se střechami a okapy do svého virtuálního stánku v rámci veletrhu Střechy Praha. Virtuální setkání samozřejmě to reálné nenahradí, ale to by nemělo omezit přístup zákazníků k informacím o střešních řešeních a aktuálních nabídkách.

 
 
 
“Při letošním ročníku veletrhu Střechy Praha si bohužel nikdo na reálnou střešní krytinu rukou nesáhne, ale to neznamená, že by se svět měl zastavit a rezignovat na svůj rozvoj. V Ruukki máme radost, že i letos alespoň virtuálně veletrh proběhne a jsme připraveni probrat dotazy zájemců tak, abychom se maximálně přiblížili atmosféře veletrhu z minulých let,” objasnil Jan Hála, z divize střešních krytin Ruukki.

Pro veřejnost účast na veletrhu zdarma. Stačí se registrovat na registrace.strechy-praha.cz


Rubriky článků