Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Střecha chytře

Novinky, Krátké zprávy

Nová solární krytina Generon od Terranu

7. 8. 2020

Solární taška Generon je výsledkem 18 měsíců náročného výzkumu a vývoje. Jedinečným prvkem solární tašky Generon je integrace fotovoltaických článků přímo na povrch betonové tašky. Designové řešení, které snižuje náklady na elektrickou energii. Generon je kombinace stoleté zkušenosti s výrobou tašek a té nejnovější pokročilé technologie.

Zvláštností produktu Terran GENERON je, že úlohu využívání sluneční energie, realizuje estetickým a elegantním způsobem, takže tato mimořádna funkce této krytiny poskytuje budově vzhled, který v plné míře zapadá do okolí.

Solární taška Terran Generon
Solární taška Terran Generon

Speciálním znakem solárního řešení Terran je, že solární články jsou integrované do jednotlivých střešních tašek tak, že jejich instalace a vzhled se se téměř stoprocentně shoduje s tradičnými střešními krytinami. Fungující testovací systémy úspěšně spojují stoleté zkušenosti s výrobou tašek Terran s technickými výzvami budoucnosti.

Podívejte se na video celého střešního systému Terran Generon z ptačí perspektivy:Více informací o solární krytině Generon najdete v našem katalogu zde.Rubriky článků