Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Lindab je nejstabilnější firmou za posledních 5 let!

10. 6. 2019

Lindab se podle prestižní poradenské společnosti Bisnode stal nejstabilnější českou firmou v letech 2015 až 2019! Toto prestižní ocenění, které dokládá, že se naše společnost řadí k elitě tuzemské ekonomiky, převzal při slavnostním obědě v pražském Obecním domě jednatel Lindab s. r. o. Michal Klimovič. 


Michal Klimovič uvedl:

„Jsme velmi hrdi na to, že se Lindab dostává v žebříčcích Czech Top 100 mezi ta nejzvučnější jména firem a projektů, jako jsou Škoda Auto, Kofola, ČEZ, Alza či Passerinvest, a také například projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata, do něhož jsme se vloni s entusiasmem rovněž zapojili. Ocenění je pro nás zároveň velmi zavazující: chceme udělat vše pro to, abychom si dobré jméno a postavení mezi tuzemskými lídry zachovali

Lindab je nejstabilnější firmou za posledních 5 let!


CZECH Stability Award
je nejprestižnější firemní ocenění, které v České republice vydává Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Je určeno pro nejúspěšnější tuzemské společnosti a vypovídá o jejich stabilitě a pravděpodobnosti úpadku na následujících 12 měsíců. Cena Bisnode za dlouhodobou stabilitu je letos již popáté speciální kategorií žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky.


Lindab v posledních pěti letech nepřetržitě dosahuje na nejvyšší možné hodnocení CZECH Stability Award se skóringovým stupněm AAA (excelentní). 


Obchodní ředitel ředitel Bisnode Zdeněk Honek uvedl:

„Na nejvyšší hodnocení na stupni AAA (excelentní) v předchozích pěti letech v řadě za sebou dosáhlo 93 českých společností. Z nich analytický tým – s přihlédnutím k dalším kritériím, jako je například velikost firmy (obrat vyšší než 500 milionů korun, alespoň 250 zaměstnanců), politika otevřené komunikace nebo dobrá platební morálka – jako vítěze pro letošní rok určil společnost Lindab,“ 


Certifkát AAA nejstabilnější firma - Lindab


Zdroj: lindab.com


Rubriky článků