Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Střešní žlab s pomůckou pro snadnější spojení

11. 5. 2019

Nová praktická pomůcka pro snadnější spojení střešních žlabů Mistrovského systému, která je již řemeslníkům známá z osvědčeného Mistrovského rohu, který byl odbornou řemeslnou veřejností přijat velmi pozitivně, znamená při montáži její velké ulehčení a zrychlení.


Nová pomůcka pro snadnější spojení střešních žlabů Zambelli Mistrovského systému
Nová pomůcka pro snadnější spojení střešních žlabů Zambelli Mistrovského systému.
 
 

Toto je v dnešní hektické době velmi důležité. Naválka žlabu je na obou jeho stranách v délce 1,5 cm vyříznutá. Tato invoace má pouze jediný a zásadní důvod, aby se jednotlivé komponenty Zambelli střešního odvodňovacího systému – buď žlaby, žlab a roh, nebo spojení uvedených produktů žlabovou spojkou - daly snadněji a rychleji spojit nebo, aby se spojka naválky Zambelli žlabové spojky dala lépe zasunout do žlabové naválky. Díky dle DIN (Deutsche Industrie Norm) normy optimalizovaným žlabovým naválkám a díky praktické spojce naválky u žlabové spojky jde od této chvíle spojování jednotlivých komponentů daleko snadněji od ruky. Je velkou výhodou, co se týká času a náročnosti, když při montáži jednotlivých žlabů již dále není nutné pracně zasunovat žlaby přes původní provedení naválky, kdy bylo velmi složité správně nasměrovat obě naválky, aby bylo spojení bez komplikací a rychlé.


I u této inovace jsme vycházeli z našeho holdingové motta „Udělám to jednoduše,“ které se snažíme aplikovat ve všech našich činnostech. U produktů našeho střešního odvodňovacího systému nám jde o to, abychom řemeslníkům, kteří už to mají ze své podstaty na stavbách velmi složité, nabízeli systémová řešení a řemeslně tak koncipované komponenty, které jako sériově vyráběné stavební elementy řemeslníkům ulehčují a usnadňují každodenní práci.

Pokud budete mít zájem, navštivte náš Zambelli YouTube kanál, kde je umístěno velké množství různých montážních videí. V této souvislosti doporučujeme i návody k montáži Zambelli Mistrovského rohu a Zambelli žlabové spojky.

Zdroj: zambelli.de


Rubriky článků