Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Školení pokrývačů od Tondachu

21. 1. 2019


Skuteční pokrývači se zajímají o nové trendy, inovace a správné technické postupy. Přihlaste se.

 

Kvalitně položená střecha? Odborníci tvrdí, že i dnes jich je u nás jako šafránu, a spíš střechy dělí na ty s menšími či většími chybami. Problém přitom netkví v nedostatku vhodného a kvalitního sortimentu nebo doplňků, ale především v nekvalitně odvedené práci pokrývačské firmy.
 
I pro pokrývače platí: učit se, učit se a učit se. Jak lze problém řešit? V první řadě je nutné mu předcházet, a to zejména volbou kvalitní a osvědčené pokrývačské firmy, která má v oboru renomé a například prošla speciálními školeními, která zaručují, že pokrývači byli seznámeni s prací s jednotlivými materiály a získali odborné osvědčení.
 
Pálené tašky sice poskytují střeše krásu a originalitu, jsou však náročnější na pokládku. Firma Tondachproto pokrývačům nabízí speciální dvoufázové školení,na němž se zájemci seznámí nejen s kompletním sortimentem Tondach, ale také s technikou jeho pokládání a finesami jednotlivých materiálů.

Školení 1. stupně

Školení 1. stupně se věnuje seznámení s produkty firmy Tondach a aplikaci kompletního systému Tondach, a to jak keramického, tak i nekeramického příslušenství. Součástí školení je i prohlídka výrobního závodu Hranicích nebo ve Stodu a ukázky montáže vybraných druhů krytin.
 
Termíny a příhlášky na školení 1.stupně pro rok 2019 naleznete zde .

Školení 2. stupně

Školení 2. stupně je určeno vždy 16 pokrývačům, kteří již prošli základním školením 1. stupně, a navíc pracují s bobrovkami nebo často provádějí rekonstrukce střech památkových objektů a mají zájem se naučit další nadstandardní pokrývačské práce. Toto školení se koná v prostorách v prostorách školicího centra v závodě Tondach Hranice.
 
Termíny a příhlášky na školení 2. stupně pro rok 2019 naleznete zde .


Rubriky článků