Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

RHEINZINK - ŠKOLENÍ KLEMPÍŘŮ 2019

17. 12. 2018

RHEINZINK - ŠKOLENÍ KLEMPÍŘŮ 20191/ SEMINÁŘ A – základní

PRAKTICKÉ POUŽITÍ MATERIÁLU RHEINZINK NA STŘEŠNÍ KRYTINY A OPLECHOVÁNÍ

Termíny
Pro velký zájem o tento typ semináře jsme pro příští rok připravili 2 termíny:
  7.1. – 11.1. 2019
14.1. – 18.1. 2019

Místo
SOŠ a SOU Vocelova, Hradec Králové

 

Náplň semináře
Semináře jsou zaměřeny na praktickou práci s materiálem. K tomu získají účastníci i potřebné teoretické základy o zásadách zpracování materiálu.

Účastníci si procvičí nejběžnější detaily formou oplechování stolních modelů (dilatační okapnice, napojení na svislou zeď, vnitřní roh, hřeben, nároží, komín v plechové krytině, aj.). Časový prostor je věnován i pájení materiálu.

Podstatná teorie, důkladná praxe

Kapacita seminářů je maximálně 20 účastníků. Teoretická část školení je jednoduchá a srozumitelná (1. den). Praktická část probíhá za podmínek blízkých praxi (2.-5. den). Řemeslníci po absolvování seminářů obdrží potvrzení o absolvování školení firmy RHEINZINK. Instruktor školení je profesionální školitel firmy RHEINZINK.

 

ÚČASTNÍKY NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ ZAŘAZUJEME POSTUPNĚ PODLE POŘADÍ OBDRŽENÝCH PŘIHLÁŠEK. Uzávěrka přihlášek na školení je 30.11.2018.

 

Další podrobné informace o obsahové náplni školení najdete zde. Zaslání přihlášky v elektronické podobě si vyžádejte zde.

 

JAK ZÍSKAT ŠKOLENÍ ZA VÝHODNĚJŠÍ CENU?

Pro rok 2019 Vám nabízíme možnost refundace nákladů na školení v závislosti na odběru materiálu RHEINZINK! Podmínky refundace a další informace Vám rádi zašleme. Vaše dotazy napište zde, nebo zavolejte na tel.č. 325 611057.

 

 Rubriky článků