Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Bezproblémová zima s betonovou krytinou KM Beta

24. 9. 2018

Rodinný dům s garáží pokrytý krytinou KM beta
Moderní plochá krytina KMB ROTA od společnosti KM Beta a.s., je určena pro šikmé střechy se sklonem od 15 do 90 ° a díky špičkové technologii výroby není použití tašky KMB ROTA omezeno ani nadmořskou výškou. Je vyrobena z jemnozrnného probarveného betonu a její povrch je opatřen speciálním lesklým akrylátovým nástřikem, taška tak lépe odolává povětrnostním vlivům. Dvojitá boční vodní drážka zabraňuje zafukování sněhu a deště v příčném směru, a patní žebrování z rubové strany zase brání zafukování ve směru podélném.

Stihneme to před zimou?

Krytina KMB ROTA má sice prodloužený formát, ale i přesto je pokládka rychlá a jednoduchá (pouhých 8 ks/m2). Střecha má vyšší těsnost díky menšímu počtu spár a její hmotnost dosahuje 50,4 kg/m2. Díky velkému formátu a kvalitnímu a přesnému provedení jednotlivých tašek je realizace nové střechy velmi rychlá a případnou výměnu stávající krytiny za tašky KM Beta lze tedy stihnout ještě před začátkem podzimních dešťů.

Moderní i tradiční

Krytina KMB ROTA je typická svým černým lesklým designem (Briliant) a právě to předurčuje její použití pro moderní stavby s jednoduchou hladkou linií. Ve stejné barvě je možné vybrat i betonové střešní doplňky. Společnost KM Beta a.s. myslí i na ty, kteří preferují klasičtější provedení a nabízí hned dvě možnosti: tou první je tradiční střešní taška KMB BETA, vizuálně poutavá je také krytina KMB HODONKA, která díky svému provedení vytváří na střeše efekt nekonečné vlny.

Střešní taška KMB Beta Střešní taška KMB Hodonka Střešní taška KMB Rota
Střešní taška KMB Beta Střešní taška KMB Hodonka Střešní taška KMB Rota

Trvanlivé doplňky

Betonové střešní doplňky ke všem třem typům krytiny KM Beta jsou dostupné ve stejných barevných provedeních jako tašky samotné. Lze si vybrat tašky okrajové, větrací, prostupové nebo anténní, ale třeba také nášlapné rošty, které pomáhají při údržbě střechy. Lze sáhnout i po hřebenových okrasných prvcích, ozdobných koncových hřebenáčích či tvarovaných hřebenových ucpávkách. Vzhledem k tomu, že životnost betonové krytiny KM Beta se odhaduje na zhruba 100 let, společnost na tyto produkty poskytuje záruku až 30 let.

Nášlapná taška KM Beta Protisněhová taška KM Beta
Nášlapná taška KM Beta Protisněhová taška KM Beta

Více info na www.kmbeta.czRubriky článků