Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

SATJAM - Soutěž o peníze zpět za střechu SATJAM zná vítěze

16. 11. 2017

Od počátku letošního února až do konce října mohli zákazníci společnosti SATJAM soutěžit o vrácení peněz za novou střechu. Princip soutěže Cash back byl jednoduchý. Soutěžící si v tomto období nejprve vybrali a pořídili krytinu z produktové řady Roof, Grande, Trend, Rapid, Taurus, Šindel, Arad, Bond nebo Rombo. Následně novou střechu realizovali a poté její fotografii umístili na facebookový profil firmy SATJAM. Střecha, která se nejvíce líbila fanouškům (obdržela nejvíce „lajků“), přinesla svému majiteli peníze zpět. S náskokem se na čele umístil Mojmír Křenek s krytinou SATJAM Grande Alumat v hnědé barvě na svém rodinném domě.

Soutěž měla značný ohlas a zapojili se do ní i zájmové spolky. Vedení společnosti SATJAM se proto rozhodlo udělit také speciální cenu fair play, a to Jakubu Paulíčkovi, starostovi Sboru dobrovolných hasičů Široký Důl.

Speciální cena FAIR PLAY
Obr. Vedení společnosti SATJAM se díky velkému zájmu rozhodlo udělit také speciální cenu fair play, a to Jakubu Paulíčkovi, starostovi Sboru dobrovolných hasičů Široký Důl.

SATJAM formou sponzorského daru tomuto sboru věnuje 48 000 korun a kromě toho do 31. prosince 2017 nabízí všem dobrovolným hasičům mimořádnou slevu 15 % na veškeré lehké krytiny ze své produkce.

Jak na to?

Stačí zaslat konkrétní poptávku spolu s kopií členské legitimace SDH na e-mail ondrej.haska@satjam.cz. Sleva se navíc vztahuje i na akční ceny!

Více informací na www.satjam.cz.


Rubriky článků