Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

IKO - Vydělejte až 10.000 Kč nebo i více za pokládku šindele Cambridge

19. 9. 2017

IKO

Jak na to?

Vyměňte jakýkoliv starý šindel za nový IKO Cambridge Xpress nebo IKO Cambridge Xtreme 9,5° a použijte originální příslušenství IKO

  • pošlete do IKO e-mail s kopií faktury o nákupu šindelů Cambridge a příslušenství IKO od jakéhokoliv prodejce IKO v ČR,
  • pošlete do IKO e-mail a přidejte 2-3 fotky nové střechy
  • pošlete do IKO e-mail a napište jméno a kontakt na majitele domu včetně adresy, jméno a kontakt na Vás jako pokrývače
Vše zasílejte na e-mailovou adresu  iko.sindele@iko.com

Následně Vás IKO bude kontaktovat zpět,s odsouhlasením detailů. Pak IKU vystavíte fakturu na částku dle instalovaných šindelů na střeše.

Za střechu o ploše 200 m2 tak můžete vydělat od IKO dalších 6 000 Kč, za střechu o velikosti 350 m2 tak můžete získat navíc 10 500 Kč. Peníze získáte obratem a nemusíte čekat na pololetí nebo konec roku.

!Pozor! musíte použít originální příslušenství od IKO, jinak Vám bude příspěvek ponížen o 10 Kč/m2. Detaily čtěte níže!

Jaké příslušenství musíte použít a co se stane, když ho nepoužijete?

Musíte použít:

  • podkladní pásy od IKO – např. IKO Armourbase PRO (doporučená maloobchodní cena 49 Kč/m2) nebo jakýkoliv jiný,
  • odvětrávače od IKO – např. hřebenový odvětrávač IKO Armourvent Multi Plus (doporučená cena 1980 Kč za 6m-roli) nebo třeba malé odvětrávače IKO Armourvent Special (doporučená maloobchodní cena 169 Kč/kus)
  • hřebíky IKO – kroužkové po celém obvodu, nabízeny v délce 25, 30 a 35 mm (doporučená cena 79 Kč/kg). Baleno v kyblících po 5 kg.
  • asfaltové tmely IKO – např. IKO Plastal Stick (doporučená cena 69 Kč/kartuše)

Jak je z doporučených cen patrné, mnohé příslušenství od IKO je svojí cenou porovnatelné nebo i nižší než nabídka od jiných výrobců. Navíc s příslušenstvím IKO máte jistotu použití výrobků od jednoho výrobce, což je vždy lepší.

Příslušenství od IKO na rekonstruované střechy jsou požadovány proto, aby bylo jisté, že střechy jsou dobře zhotoveny a platí na ně záruky. Přesto se může stát, že z různých důvodů nebude možné použít příslušenství od IKO. Co pak?

Co se stane, když nepoužijete některé příslušenství od IKO?

I tak Vám IKO za rekonstrukci starého šindele do Cambridge šindelů zaplatí. V tomto případě to bude „pouhých“ 20 Kč za m2.  Za 200 m2 střechu tak získáte 4 000 Kč, za 350 m2 střechu získáte 7 000 Kč. Stále dost peněz:-)

IKO Vám zaplatí 20 Kč/m2 v případě, že nepoužijete příslušenství od IKO, ale od některého jiného výrobce, nebo v případě, že nepoužijte některé z nutného příslušenství vůbec.

Co ještě musíte splnit pro získání peněz?

Musíte:

  • být pokrývač nebo realizační firma, která může vystavovat faktury a je registrována jako plátce DPH
  • vyměnit jakékoliv staré šindele za IKO Cambridge Xpress nebo IKO Cambridge Xtreme 9,5°
  • poslat do IKO na E-mail:  iko.sindele@iko.com všechny podklady do 10 dnů po skončení všech prací

Akce platí od 1.4.2017 do konce roku (resp. 12.12.2017) a proto, aby IKO mohlo, jako pokrývačům, peníze vyplatit, nesmí být střecha řešena v rámci reklamace nebo na střechu nesmí být výrobcem poskytnuta žádná jiná dodatečná sleva.

Všechny další informace naleznete pod tímto odkazem:


Rubriky článků