Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

KB - BLOK - Pokračování akce Nová střecha se slevou až 50%

6. 11. 2017

Nová střecha se slevou až 50% - střešní taška již od 10,50 Kč bez DPH


Pro velký zájem o akční nabídku "Nová střecha se slevou až 50%" jsme se rozhodli tuto akci zopakovat. Od dnešního dne až do konce roku tedy můžete nakoupit střešní krytinu se slevou až 50% a doplňky se slevou až 20%.


Sleva 50% se vztahuje na všechny typy naší střešní krytiny, a to jak na základní tašky, tak na betonové doplňky jako jsou krajové tašky, hřebenáče apod. v případě, že k betonovým taškám zakoupíte i potřebné množství fólie, střešních latí a doplňků (větrací pásy hřebene, příchytky hřebenáčů a tašek, držáky hřebenových latí, apod.) v množství odpovídající rozměrům střechy. V případě nákupu pouze betonové střešní krytiny sleva 40-45%.

Základní ceník bez slev k nahlédnutí zde.

V případě zájmu posílejte své poptávky na email: krytina@kb-blok.cz, případně se zastavte na některé z našich prodejen, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného typu střešní krytiny a ZDARMA vypracujeme spotřebu materiálu a nezávaznou cenovou nabídku.

Navíc střešní fólie a potřebné doplňky nyní se slevou 15-20%.

Další podmínky:

- sleva 50% platí pro odběry z výrobního závodu v Postoloprtech, dopravní náklady se kupujícímu účtují podle „Sazebníku dopravních nákladů na dopravu střešní krytiny“, případně si zajistí dopravu kupující

- sleva 50% platí dále pro odběry ze všech našich prodejních skladů, kde bude vždy účtován poplatek za dopravu na prodejní sklad z výrobního závodu, podle „Sazebníku dopravních nákladů na distribuční sklady“ 

- sleva 50% platí na objednávky vyvezené do 31.12.2017

- po dohodě lze zajistit dopravu nákladním autem s HR, kdy se za použití HR účtuje poplatek ve výši 200,- Kč/paleta bez DPH.

Sazebník dopravních nákladů na dopravu střešní krytiny - zde ke stažení


Betonové tašky KB BLOK z našeho Katalogu střešních krytin naleznete
ZDE

Rubriky článků