Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Pama - Podkrokevní polyurethanový systém

26. 4. 2017

Systém pro ventilované fasády ARK WALL

Xtratherm UniPIR Al/podkrokevně

Polyisocyanuráthová (PIR) tepelná izolace

Xtratherm UniPIR Al/P je tepelná izolace půdních vestaveb, podlah a bungalovů založená na PIR bázi. Xtratherm UniPIR Al/P je oboustranně kašírován ve vrstvené Alu kraft hliníkové folii s funkcí parozábrany.

Použití:

Xtratherm UniPIR Al/podkrokevně je tepelně izolační systém izolace půdních vestaveb. Je vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce či dodatečné zlepšení tepelně izolačních vlastností obalu budovy. Kombinace s jiným druhem izolantu je také možná. Konkrétní použití a zabudování do dané stavby doporučujeme konzultovat s technickým oddělením naší společnosti. Izolační PIR jádro je tvořeno certifikovanou pěnou Polyiso.

Popis:

Xtratherm UniPIR Al/P je polyisacyanuráthová (PIR) tuhá izolace. Jádro je vyráběné z certifikované Polyiso pěny. Panel je oboustranně kašírován vrstvenou, laminovanou Alu kraft folií s funkcí parozábrany. Výroba je možná v provedení hran SE - bez zámků, RE - celoobvodový ozub a T&G - celoobvodově pero drážka. Objemová hustota pěny Polyiso je 30 - 32 kg/m3. V současnosti lze nadkrokevní izolace dodávat pouze v provedení Polyiso s lambdou 0.023. Výroba z pěny polyiso+, která dosahuje lambdu 0.022 W/m*K, je možná pouze po dohodě konkrétního objemu. Všechny izolace Xtratherm jsou certifikovány a kontrolovány irským a anglickým stavebním certifikačním úřadem přímo na výrobních linkách v Irsku a Anglii. Výroba probíhá v režimu ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18000 a je bez použití CFC/HCFC látek. Všechny produkty mají jednotnou CE certifikaci. 

Výhody:

Pěna Polyiso a Polyiso+ od společnosti Xtratherm Ltd má uzavřenou strukturu buněk. Tato vlastnost garantuje nízkou nasákavost a uchování vynikajících tepelně izolačních vlastností. Izolace Xtratherm mají výrazně lepší tepelně izolační vlastnosti než izolace z minerální, kamenné vaty nebo polystyrenové izolace EPS a XPS. Polyiso pěna má neutrální vlastnosti ve skladbě v porovnání např. s fenolickou pěnou.

- objemová hmotnost 30-32 kg/m3

- součinitel prostupu tepla Polyiso 0.023 W/m*K, Polyiso+ 0.022 W/m*K

- tuhá izolační deska, odolnost v tlaku více jak 150kPa při 10% deformaci

- oboustranně kašírována vrstvenou, laminovanou Alu kraft folií

- výroba bez CFC/HCFC látek

- izolace bez tepelných mostů

- menší formát

- systém s integrovanou funkcí parozábrany

Více informací na stránkách PAMA - ZDE

systém pro ventilované fasády ARK WALL

Jak to funguje? Podívejte se na video:

Ukázky realizací ventilovaných fasád ARK WALL:
Rubriky článků