Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Lindab - Podzimní novinka v systému Rainline

17. 9. 2016

Podzimní novinka od Lindabu: okapy systému Rainline v jedenácté barvě za historicky nejnižší cenu!

Lindab, přední světový výrobce a prodejce střech z prvotřídní švédské oceli, vstupuje do podzimní sezóny s novinkou u populárního okapového systému Lindab Rainline, který je již léta nejprodávanější na českém trhu. Aby umožnil majitelům rodinných domů co největší výběr odstínů okapů za příznivou cenu, rozšiřuje škálu barev již o jedenáctou, akční barvu kávově hnědou, kterou nabízí za cenu běžných lakovaných systémů.
 
Lindab obohatil škálu svých okapů o kávově hnědý odstín (RAL 8019), který je oproti standardní hnědé výrazně tmavší. Jedná se o speciální nabídku jedenácté barvy, která je k dostání za cenu běžných lakovaných okapů od konkurence. Síla materiálu, přesnost výroby, povrchová úprava i dlouholetá záruka přitom odpovídají vysokému standardu Lindab stejně jako u všech ostatních deseti barev.
Okapový systém Rainline, zdroj: LINDAB
Obr.: Ilustrační fotografie Lindab Rainline, zdroj: LINDAB

Okapy na běžný dům se sedlovou střechou o délce hřebene 12 m vyjdou v  kávově hnědém odstínu o celých 62 % levněji než všech dalších 10 stávajících barevných odstínů Lindab. Zároveň si i kávově hnědé okapy uchovávají všechny vlastnosti, díky nimž je okapový systém Lindab Rainline na tuzemském trhu jedničkou. Záruka na povrchovou úpravu Elite, kterou jsou okapy Lindab opatřeny, je 30 let.
Nový kávově hnědý odstín okapů Lindab Rainline, zdroj: LINDABNový kávově hnědý odstín okapů Lindab Rainline, zdroj: LINDABNový kávově hnědý odstín okapů Lindab Rainline, zdroj: LINDAB
Obr.: Nový kávově hnědý odstín okapů Lindab Rainline, zdroj LINDAB

Kávově hnědé okapy jsou skladem jak ve výrobním závodě v Hustopečích, tak i v pobočce v Brně, na objednání u všech prodejců Lindab nebo obchodních zástupců.

Produkty v Katalogu střešních krytin společnosti Lindab naleznete pod těmito odkazy:

Plechové imitace taškových krytin LINDAB

Trapézové plechy LINDAB

Pozinkovaný plech s povrchovou úpravou LINDAB

Okapové systémy LINDAB

Rubriky článků