Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Isola - Hydroizolační fólie TOP4 Xtra, NOVÉ

15. 9. 2016

Isola TOP4 Xtra

Vyztužená paropropustná pojistná hydroizolační fólie s integrovanou lepící páskou

Hydroizolační fólie Isola TOP4 Xtra, zdroj: ISOLA

Podkladová fólie s mikroporézní vrstvou

Hydroizolační fólie Isola TOP4 Xtra, zdroj: ISOLA


Popis produktu

Hydroizolační fólie Isola TOP4 Xtra, zdroj: ISOLAIsola Top4 Xtra se vyrábí slepením dvou vrstev polypropylenu s mikroporézním filmem společně s výztužnou mřížkou. Díky tomuto spojení vzniká vysoce paropropustná pojistná hydroizolace vhodná pro použití v situacích, kde hrozí vysoké zatížení sněhem, větrem nebo při velké rozteči krokví.

Použití

Hydroizolační fólie Isola TOP4 Xtra, zdroj: ISOLAPro šikmé střešní pláště, na krokve nebo na bedněné podklady (např. OSB desky). Isola Top4 Xtra lze pokládat přímo na tepelnou izolaci bez požadavku na odvětrání prostoru z vrchní strany. Díky této skutečnosti lze použít celou výšku krokve k tepelné izolaci. Isola Top4 Xtra lze ponechat bez zakrytí 8 týdnů při běžných povětrnostních podmínkách.

Montáž

Isola Top4 Xtra se pokládá horizontálně na krokve nebo bednění a kotví se sponkami nebo hřebíky s plochou hlavou. Rozteč krokví by neměla překročit 1,4 m. Přesahy lepíme integrovanou lepící páskou – jednoduše odstraníme krycí fólii a tlakem slepíme. Následně pokládáme kontralatě a kotvíme je až do krokve. Poté již provádíme pokládku latí dle použité krytiny – takto vzniklý prostor umožňuje dostatečnou ventilaci Isola Top4 Xtra.

Více informací o produktu ZDE

Bitumenové střešní šindele ISOLA ZDE


Rubriky článků