Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Gutta - Jeden nákup, kompletní střecha - Akční nabídka

25. 8. 2016

Jeden nákup, kompletní střecha ...

AKČNÍ NABÍDKA


Asfaltový šindel Guttatec Hex 3TAB

Asfaltové střešní šindele ve tvaru šestiúhelníku s celoplošně samolepící vrstvou na spodní straně. Vyrobeno z oxidovaného asfaltu. Použitá skelná rohož zajišťuje dlouholetou životnost. Šindel nabízíme v odstínu červené a hnědé barvy. Záruka 24 měsíců.

113,- Kč


Asfaltový šindel Guttatec 4TAB

Střešní asfaltový šindel hranolovitého tvaru s termoaktivním lepícím pruhem na spodní straně šindele. Vyrobeno z oxidovaného asfaltu. Použitá skelná rohož zajišťuje dlouholetou životnost. Střešní šindel nabízíme v barevných odstínech červené a hnědé.

127,- Kč


Asfaltový šindel Guttatec Diamant

Střešní asfaltový šindel ve tvaru kosodélníku se samolepící vrstvou na spodní straně šindele. Vyrobeno z oxidovaného asfaltu. Použitá skelná rohož zajišťuje dlouholetou životnost. Asfaltový šindel nabízíme v barevných odstínech červené a hnědé.

138,- KčAsfaltový pás Guttabit 26

Hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skleněné rohože a povrchovou úpravou barevný hrubozrnným posypem. Rozměry 10 m x 1 m x 2,6 mm. Asfaltový pás červené nebo zelené barvy. Použití na střechy místo šindele.

59,- KčAsfaltový pás Guttabit Elast 35

Hydroizolační modifikovaný asfaltový pás s vložkou z polyesterového rouna s povrchovou úpravou barevným hrubozrným posypem. Asfaltový pás je určen jako finální vrstva souvrství střešních plášťů.

97,- Kč
Asfaltový pás Guttabit R 13

Hydroizolační oxidovaný asfaltový pás s vložkou ze skelné rohože a oboustrannou povrchovou úpravou. Rozměry role 15 m x 1 m x 1,5 mm. Používá se jako pojistná izolace nebo jako podklad pod šindele a klempířské výrobky.

29,- Kč

Asfaltový pás Guttabit V60 S30

Pás je vyroben z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skleněné rohože a povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem. Rozměry 10 m x 1 m x 3 mm. Lepenka IPA se samostatně používá jako hydroizolační povlaková krytina pro méně náročné stavby.

45,- KčAsfaltový pás Guttabit Glass 35

Pás je vyroben z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skleněné rohože a povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem. Rozměry role 10 m x 1 m x 3,5 mm. Lepenka IPA se samostatně používá jako hydroizolační povlaková krytina do podzemních částí budov.

92,- Kč
OSB deska Superfinish ECO

Nosné desky na bázi dřeva vyrobené z orientovaných velkoplošných dřevěných třísek a pojiva bez obsahu formaldehydu.

101,- Kč


Hřeby

Pozinkované ocelové hřeby s velkou plochou hlavou o rozměrech 30 x 3,5 mm. Balení po 470 kusech. Příslušenství pro mechanické kotvení lepenek a asfaltové střešní šindele.

104,- Kč

Okapový žlab pozink

Okapový půlkulatý střešní žlab z pozinkovaného plechu - kontinuálně tvářený za studena. Základní prvek pro odvod vody ze střechy

96,- Kč


Okapový svod pozink

Okapová svodová roura z pozinkovaného plechu kontinuálně tvářeným za studena.

109,- Kč


Více podrobných informací naleznete ZDE
Bitumenové střešní šindele GUTTA v našem Katalogu střešních krytin naleznete ZDE


Rubriky článků