Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Bramac - Nové exkluzivní barvy Classic Star

8. 8. 2016

CLASSIC STAR

Betonová střešní taška Classic s unikátní technologií STAR je ve výrobě střešních krytin úplnou novinkou a vývojovým skokem vpřed. Bramac STAR přináší zákazníkům zcela novou kvalitu a ochranu. Více informací ZDE.

NOVÉ BARVY rozšířily barevnou škálu také u střešní tašky TEGALIT STARCena od 416 Kč/m2

Naprostý unikát z dílny Bramac

STAR představuje nejnovější trend v technologii výroby střešních krytin. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií STAR je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Speciální, do povrchu integrovoné pigmenty odráží část infračerveného záření a tím omezují přehřívání střechy a podkroví.

Classic STAR je součástí střešní skladby Bramac COOL. Střecha Bramac Cool díky unikátní reflexní povrchové úpravě STAR odráží sluneční záření. Spolu s reflexní fólií a zateplením dokáže odolávat chladu i horku. V podkroví tak udržuje příjemné klima v každé roční době a přínáší úsproy za vytápění nebo klimatizaci.

Z našeho katalogu střešních krytin:

Betonové tašky BRAMAC

Pálené tašky BRAMACRubriky článků