Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

KM Beta - NOVINKA Sendwix 200

9. 5. 2016

Nový Sendwix 200: až pět podlaží a více místa!

Systém Sendwix LD, tloušťky 200 mm, zdroj KM Beta
Vápenopískové materiály se svými vynikajícími fyzikálně mechanickými vlastnostmi se stále více prosazují při výstavbě rodinných, bytových a občanských staveb. Novinkou firmy KM Beta pro rok 2016 je ucelený systém zdicích prvků pro nosné konstrukce tloušťky 200 mm, umožňující výstavbu domů až do pěti podlaží.


Výhody systému Sendwix tloušťky 200 mm

a) Přesnost zdění a rychlost výstavby: Milimetrová přesnost, úspora na omítkách, aplikace na tenkovrstvou zdicí maltu.

b) Volitelnost tepelně technických parametrů: Široká volba tepelně technických vlastností obvodových stěn pouze změnou tloušťky zateplení.

c) Zvuková izolace: Vzduchová neprůzvučnost u vápenopískového zdiva roste úměrně s objemovou hmotností, splňuje poža­davky normy na zvukovou izolaci stěn.

d) Akumulace: Schopnost akumulovat teplo, díky velké specifické tepelné kapacitě a objemové hmotnosti materiálu a udržovat tak dlouhodobě požadovanou stabilní teplotu vnitřního prostředí jak v zimně, tak i v létě.

e) Vysoká pevnost: Vysoká pevnost bloků SENDWIX umožňuje volit menší tloušťku nosných stěn – zvětší se užitná plocha.

f) Rychlé a jednoduché vedení instalací: Bloky SENDWIX 14 DF-LD a 7 DF-LD  jsou opatřeny průchozími kanálky pro vedení elektroinstalace – snížení pracnosti sekáním drážek.
Pasivní vzorový dům Chelčice (CB Building s.r.o.), foto Markéta Černá, zdroj: KM BetaPasivní vzorový dům Chelčice (CB Building s.r.o.), foto Markéta Černá, zdroj: KM Beta
Obr.: Pasivní vzorový dům Chelčice (CB Building s.r.o.), foto Markéta Černá, zdroj: KM Beta

Více informací na www.sendwix.cz

Betonové tašky KM Beta z našeho Katalogu střešních krytin naleznete pod odkazem

Betonové tašky KM Beta

 Rubriky článků