Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Roto - Školení 2016

18. 1. 2016

Přijďte se dozvědět více!

I v roce 2016 jsme pro vás připravili pestrou nabídku školení, ze které si jistě vyberete.

Školení Roto 2016
Seznámíme vás s aktuální nabídkou produktů Roto, novinkami, nejnovějšími technologiemi a dozvíte se řadu dalších praktických informací, tipů a triků. Předvedeme vám, že práce s produkty značky Roto je jednoduchá, rychlá a bezpečná.

Školení se konají v našem RotoKampusu v pražském sídle společnosti Roto.

Kompletní informace o školeních si můžete přečíst v letáku Školení 2016, ve které najdete také informaci, jak se na školení přihlásit. Bližší informace najdete v odkazech níže.

Montážní školení – Základní

Termíny:14.1., 1.2. a 16.2 2016
Cílová skupina: majitelé a zaměstnanci montážních a realizačních firem
Doba konání: 9:30–15:30 hodin
Vstupné: 250 Kč vč. DPH

Cena obsahuje:
- technické podklady
- osvědčení o absolvování základního školení
- Roto tričko
- občerstvení

Průběh školení:
Kurz je rozdělen na teoretickou a zejména praktickou část. Během základního montážního školení získáte všeobecný přehled o produktech Roto a o jejich přednostech. Ukážeme vám, na co se zaměřit při jednání a argumentaci s investorem. Podstatnou část budeme věnovat praxi, kde se naučíte zásady správné montáže střešních oken. Zároveň vás seznámíme i s oblíbeným motivačním programem RotoProfiLiga.

Montážní školení – Pro pokročilé

Termíny:15.1., 3.2. 2016
Cílová skupina: majitelé a zaměstnanci montážních a realizačních firem, kteří v minulých letech absolvovali základní montážní školení (podmínkou)
Doba konání: 9:30–15:30 hodin
Vstupné: 350 Kč vč. DPH

Cena obsahuje:
- technické podklady
- osvědčení o absolvování školení pro pokročilé
- Roto tričko
- občerstvení

Průběh školení:
Kurz je rozdělen na teoretickou a zejména praktickou část. Během montážního školení pro pokročilé budete seznámeni s produkty Roto. Předvedeme vám montáž manuálně i elektricky ovládaných střešních oken, včetně jejich naprogramování. Dále uvidíte montáž venkovních doplňků a speciálních konstrukcí (řešení pro ploché střechy, napojení na fasádní okno). Také se zaměříme na zásadní body, které jsou důležité při jednání a agrumentaci s investorem a představíme vám náš motivační program RotoProfiLiga.

Prodejní školení

Termíny: 11.2. a19.2. 2016
Cílová skupina:majitelé a zaměstnanci obchodních firem
Doba konání: 9:30–15:30 hodin
Vstupné: zdarma

Obdržíte:
- tištěné podklady
- osvědčení o absolvování prodejního školení
- Roto tričko
- občerstven

Průběh školení:
Kurz je rozdělen na praktickou a zejména teoretickou část. Během školení získáte všeobecný přehled o produktech Roto. Podíváme se na značení produktů, jak se orientovat v ceníku a na to, jak správně zadávat objednávky. Zaměříme se na osvojení si prodejních dovedností a zároveň vás naučíme profesionální argumentaci při komunikaci se zákazníkem. Chybět nebude ani vzorová montáž střešního okna Roto.
Školení Roto 2016

Těšíme se na vaši účast.


Rubriky článků