Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Isola - Nový rozměr pro střechu

13. 11. 2015

Maloformátová krytina Isola Powertekk Tyri

Unikátní střešní krytina

Isola úspěšně spojila tuto trojrozměrnou, rustikální a vzhledově zajímavou krytinu s moderní technologií. ­Výsledkem je taška Isola Powertekk Tyri, unikátní střešní krytina.

Přesvědčivý vzhled

Alpský styl tašky Isola Powertekk Tyri poskytuje spoustu možností pro nový vzhled střechy. S jejím osobitým tvarem a rustikálními barvami určuje nový trend ve vývoji střešních krytin. Taška Isola Powertekk byla vyvinuta pro tvrdé norské klima a byla testována na základě těch nejtvrdších podmínek. Proto zaručuje Isola funkčnost a odolnost proti prorezavění po dobu 30 let.
Maloformátová taška Powertekk Tyri, zdroj: IsolaMaloformátová taška Powertekk Tyri, zdroj: Isola

Bezpečnost za každého počasí

Isola Powertekk Tyri je odolná proti všem vlivům počasí. Sníh, silný déšť nebo vichřice: díky velkým přesahům jednotlivých tašek je krytina Isola Powertekk Tyri absolutně těsná. Velké množství připevňovacích bodů chrání bezpečně celou střechu dokonce i před vichřicí a uragánem při sklonu střechy od 15º do 90º stupňů. Hrubý povrch z drceného kamene nejen vytváří krásný rustikální vzhled tašky, ale zároveň tlumí hluk při silném dešti. Navíc umožňuje bezpečnou chůzi po střeše.

Maloformátová taška Powertekk Tyri - barevné provedení, zdroj: Isola

Produkty Isola v našem Katalogu střešních krytin naleznete pod tímto odkazem:

Bitumenové střešní šindele ISOLARubriky článků