Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Satjam - Satjam Trend velkoformátová taška, NOVINKA!

29. 6. 2015

Rozšíření řady lehkých střešních krytin o nový typ velkoformátové střešní tašky SATJAM Trend a SATJAM Trend Long.

Tuto střešní krytinu vyrábí společnost Satjam ve svém ostravském výrobním závodě. Jedná se o ekonomický typ krytiny, proto je tato krytina dodávána bez ochranné povrchové folie, pouze v povrchové úpravě polyestersat PE25 a expedována na odlehčených paletách. K této krytině nabízíme většinu obvyklých střešních doplňků, tak jako u ostatních střešních krytin SATJAM.

Tímto novým typem reagujeme na značný tlak trhu v oblasti levných krytin – zaváděcí ceníková cena střešní krytiny je stanovena na 159 Kč/m2 bez DPH (cena je uvedena za 1m2 efektivní).

Střešní krytina SATJAM Trend

Pěkná střecha s dlouhou životností nemusí stát mnoho! Pro všechny zájemce o krytinu s tradičním vzhledem a vysokou kvalitou při nízké ceně jsme připravili ekonomické řešení – SATJAM Trend. Vybírat můžete z celé řady barevných provedení polyestersat 25 μm.

Využití střešní krytiny SATJAM Trend

Rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty.

Využití velkoformátové tašky Satjam Trend

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Trend

1. Nízká hmotnost
Až 10× nižší hmotnost než u klasických těžkých střešních krytin umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.

2. Vysoká kvalita materiálu
Vstupní materiál, vysoce kvalitní ocelový žárově pozinkovaný plech opatřený barevnou povrchovou úpravou, je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je například ArcellorMittal.

3. Široká nabídka barev
Díky široké nabídce barevných provedení lze sladit krytinu s fasádou a ostatními stavebními prvky. Více informací zde.

Barevné provedení velkoformátové tašky Satjam Trend, v povrchové úpravě polyestersat 25mikronů

4. Dlouhá životnost
Dlouhá životnost krytiny garantuje nízké nároky na údržbu střešní krytiny.

5. Servis a poradenství
Zdarma vám připravíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

6. Komplexní systém
Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních fólií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiélu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete také ucelené řešení střešních oken SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci s vynikajícími parametry SATJAM Izopir.

Technické údaje

Velkoformátová taška Satjam Trend

Lehké střešní krytiny SATJAM Trend jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6 000 mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky moderní technologii je možné u této krytiny měnit délku vlny tak, že ji lze přizpůsobit estetickým požadavkům uživatele. Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce. Minimální sklon střechy je 10°. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu. Montážní návod ke stažení zde.

Systém Soft Line

Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji
dvou pásů střešní krytiny. Z toho důvodu je střešní krytina SATJAM Trend opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami – jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.

Pojistné odvodňovací drážky Soft Line

 

Střešní krytiny Satjam z našeho katalogu střešních krytin

Plechové imitace taškových krytin

Trapézové plechy

Okapový systém Satjam NiagaraRubriky článků