Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Terran - 50 let záruka na všechny betonové výrobky

23. 6. 2015

50ti letá písemná záruka na všechny betoné výrobky

Betonová střecha Terran - střešní krytina Synus

společnost Mediterran CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2007 a po celou dobu splňuje všechny požadavky svých zákazníků. Naší cílevědomou prací jsou výrobky značky Terran výbornou volbou na celý život. Naše moderní technologie, která obstojí na celosvětové úrovni, odbornost a práce našich odborníků a inženýrů nás vyzdvihla mezi Betonová střecha Terran - střešní krytina Synusvýrobce s nejmodernější technologií ve stavebním průmyslu.
V důsledku těchto skutečností máme možnost poskytnout široké veřejnosti, tj. zákazníkům vysoce nadprůměrnou, a všeobecně mezi výrobci betonových střešních krytin jedinečnou 50 letou záruku na všechny svoje betonové výrobky. Je to zároveň i záruka pro naše zákazníky, že výrobky značky Terran jsou vynikající volbou pro celou rodinu, s hodnotou, která se dědí z generace na generaci.

Střechu si nevybíráme na jeden rok, ale na celý život. Právě proto naše společnost poskytuje písemnou záruku 50 let na rozměry, neprosákavost a mrazuvzdornost střešní krytiny Terran. Tuto 50 letou záruku budeme poskytovat od 1.7.2015.

Nezapomeňte !
Terran Vám přináší vždy něco na víc.Rubriky článků