Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Satjam - Vánoční provoz obchodních středisek

4. 12. 2014

Vážení zákazníci,

dovolte nám Vás informovat, že standardní provoz na našich obchodních střediscích bude na konci letošního roku zajištěn do 19.12. 2014. Ve dnech 29.12. 2014 až 5.1. 2015 pak bude provoz všech středisek omezen z důvodu inventur a standardní provoz bude opět zahájen v úterý 6.1. 2015. V případě dotazů ohledně provozní doby na konci roku se neváhejte obrátit na nejbližší obchodní středisko SATJAM.

Dále bychom se s Vámi rádi podělili o informaci, že nejkrásnější nádraží v České republice se pyšní střechou SATJAM.

Anketa o nejkrásnější nádraží v České republice pro rok 2014 zná vítěze – nádraží Brno-Chrlice. Získalo téměř dva tisíce hlasů. Cílem soutěže je ukazovat dobré příklady v péči o prostředí železničních stanic a zastávek, kterých je v tuzemsku na 2 500 s více jak 8 000 budovami a stavbami. K chrlickému triumfu jistě nemalou měrou přispěla nová střecha SATJAM, kterou nádraží při své rekonstrukci v roce 2011 dostalo.

Obr.: Nádraží Brno - Chrlice se střešní krytinou Satjam Roof Classic, zdroj © ČTK / Zehl Igor

Na ploše 1 400 m2 se rozprostírá krytina SATJAM Roof Classic v grafitově šedé barvě (odstín RAL 7024). Tato krytina byla zvolena kvůli vysoké odolnosti proti nepříznivému počasí, dlouhé životnosti a minimálním nárokům na údržbu. Navíc na pohled připomíná klasické střešní tašky, což přispívá k zachování historického vzhledu objektu. Střecha byla provedena systémově včetně všech doplňků, dešťovou vodu odvádějí okapy SATJAM Niagara.

 

 Rubriky článků