Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Střešní asistent od Lindabu

30. 9. 2014

Nevíte si rady s novou střechou či její rekonstrukcí? Pomůže vám STŘEŠNÍ ASISTENT – a navíc se slevou přímo na váš konkrétní projekt!

Obliba plechových střešních krytin na českém trhu stále roste a jejich nabídka je velmi rozsáhlá. Ti, kdo se rozhodnou rekonstruovat střechu svého domu nebo si plánují pořídit novou, chtějí mít vše bez starostí, rychle a z tepla domova. Právě jim vychází vstříc specializovaný webový portál www.stresniasistent.cz. Jde o bezplatnou a nezávaznou službu Lindabu, předního světového výrobce a prodejce střešních a okapových systémů z prvotřídní švédské oceli. Na tomto portálu odborníci na plechové střešní krytiny pomohou navrhnout optimální řešení střechy, poradí s technickými detaily, doporučí prověřenou montážní firmu a zkalkulují cenovou nabídku. Po vyplnění formuláře navíc každý majitel střechy získá slevu, kterou odborníci z Lindabu ušijí na míru jeho projektu.

Štěpán Lášek, produktový manažer Lindabu, k možnostem portálu www.stresniasistent.cz uvedl: „Střešní asistent předvídá všechny okolnosti, které mohou při výběru střechy nastat, a díky tomu vše velmi usnadňuje i naprostým laikům. Ty obvykle nejvíce zajímá orientační zaměření střechy, vyřešení leckdy složitých technických detailů, návrh konkrétní krytiny, která bude dokonale vyhovovat charakteru stavby, lokalitě i povětrnostním podmínkám, a doporučení odpovídajícího okapového systému i bezpečnostních prvků střechy, jako jsou například sněhové zábrany. Střešní asistent poradí také s výběrem prověřené montážní firmy a zpracuje plán kladení střechy. Nyní je pro pořízení střechy skutečně ten nejlepší čas: v rámci speciální akce totiž Střešní asistent po vyplnění nezávazné poptávky poskytuje až do konce října speciální slevu, ušitou odborníky z Lindabu na míru každému konkrétnímu projektu.“ Díky využití portálu www.stresniasistent.cz získá každý majitel střechy nejen bezplatnou technickou pomoc, ale také záruku, že střecha bude provedena z kvalitního materiálu, správně a za dobrou cenu.

Vedle koncových zákazníků je portál www.stresniasistent.cz užitečnou pomůckou rovněž pro klempířské a pokrývačské montážní firmy, jakož i pro architekty a projektanty. V případě klempířů a pokrývačů se jedná mj. o asistenci techniků z Lindabu na příslušné stavbě, rychlý závoz drobného zboží, zajištění školení Lindabu i zařazení do věrnostního programu „Střechy plné odměn“. V případě architektů a projektantů pak Lindab vedle technické pomoci prostřednictvím kontaktního formuláře na portálu www.stresniasistent.cz nabízí také možnost využití speciálního softwaru pro projektování střechy. Jak na montážníky, tak i na projektanty, kteří se nyní na portálu zaregistrují, se vztahuje speciální sleva Lindabu na projekt konkrétní střechy, platná až do konce října.Rubriky článků