Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Rheinzink - Soutěž Art of Zinc

28. 7. 2014

Druhý ročník soutěže ART OF ZINC pro klempíře – zpracovatele titanzinku RHEINZINK je vyhlášen. Staňte se právě Vy nositelem ohodnocení ART OF ZINC za rok 2014!

Historie soutěže

Rheinzink, Soutěž Art of Zinc
První ročník soutěže ART OF ZINC proběhl v roce 2013. Do soutěžních kategorií Střecha, Fasáda a Klempířský detail bylo přihlášeno téměř 50 objektů. Mimoto jsme v prvním ročníku vyhlásili i mimořádnou kategorii Srdeční záležitost pro objekty starší dvou let, do níž bylo přihlášeno dalších 30 objektů.
Zájem realizačních firem o soutěž byl mimořádný a úroveň zpracování materiálu na přihlášených objektech vysoká. Díky soutěži jsme objevili řadu kvalitních realizací z celé republiky, které dělají čest klempířskému řemeslu. Proto v soutěži pokračujeme !

Informace o soutěži

Soutěž je určena pro realizátory – klempířské firmy. Soutěž je vyhlášena jako veřejná. Je otevřená všem, přihlásit se může právnická i fyzická osoba.

Rheinzink, střešní krytina, plech RheinzinkRheinzink, Soutěž Art of ZincKategorie soutěže

1/ Střecha
Přihlásit lze jakoukoliv střechu bez omezení tvarů, techniky, typu materiálu, novostavbu i rekonstrukci.

2/ Fasáda
Přihlásit lze jakoukoliv fasádu bez omezení tvarů, techniky, typu materiálu, novostavbu i rekonstrukci.

3/ Klempířský detail
Přihlásit lze kvalitně zpracované řešení detailu střechy či fasády, zajímavý klempířský prvek, klempířsko-umělecký výrobek.

4/ Těžký kalibr
V nové kategorii soutěže zvítězí zpracovatel největšího množství titanzinku RHEINZINK v tomto roce.

Cíl soutěže

Cílem soutěže je ocenit a podpořit kvalitní zpracovatele titanzinku, pro které je i v dnešní nejednoduché době kvalita odvedené práce na prvním místě. Kvalita má svoji cenu a šetřit na ní je krátkozraký přístup, který se z dlouhodobého hlediska nevyplatí.

Podmínky pro přihlášení a podrobné informace o soutěži najdete zde

Máte zájem se zúčastnit? Napište si o přihlášku zde


Rubriky článků