Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

PVC fólie Vedag

PVC Fólie VEDATHENE DUO

  PVC Fólie VEDATHENE DUO

  Výrobce: Vedag

  VEDATHENE® DUO je za studena samolepicí hydroizolační pás ze speciální umělohmotné vysoce odolné fólie, který má na spodní straně APP modifikovanou asfaltovou krycí vrstvu. Tato hydroizolační vrstva je opatřena ochranným papírem, který se před pokládkou stáhne.
   

  Přednosti výrobku:

  Je flexibilní hydroizolace s dlouhou životností. Je-li požadována ochranná vrstva nutno postupovat v souladu s DIN 18195.
   

  Oblast použití:

  Hydroizolační pás proti vlhkosti dle DIN 18 195 při nižších požadavcích, např. pro suterénní stěny a sloupy, balkony, lodžie, vlhké prostory a jiné plochy, které nejsou vystaveny UV
  záření.
   

  Způsob pokládky:

  Na čistý podklad, ostré hrany, nerovnosti a vlhkost nutno odstranit. Dutiny vyplnit maltou. Povrchy lehkých i hutných betonů a zdiva opatřit penetračním nátěrem VEDATHENE®
  Haftgrund E dle návodu na aplikaci a nechat vyschnout. Pás rozrolovat, vyměřit, položit s přesahy a pevně přitlačit. Podélné i čelní švy náležitě převálcovat gumovým válečkem. Výškové přechody v přesazích pásů (např. v T-stycích) dotěsnit podmáznutím tmelem VEDAGPLAST® Elastik-Kitt. Horní ukončení pásu (na atice atd.) fixovat lištou Vedafix a zatmelit trvale pružným tmelem VEDAGPLAST® Elastik-Kitt.
   

  Způsob skladování:

  Na stojato, v chladu. Nezabalené role je nutné chránit před účinky slunečního záření.
   

  Bezpečnostní pokyny:

  Před dopravou, manipulací a zpracováním výrobku je nutno si pečlivě přečíst tento návod na použití, případně aktuální dokumentaci k výrobku, tj. Technickou informaci a Bezpečnostní list. Ustanovení v nich uvedená je nutno důsledně dodržet.

  Technické specifikace

  materiál: Vícevrstvá fólie na bázi polyvinylchloridu (PVC-P) vyztužená polyesterovou nosnou vložkou s pochozí protiskluznou strukturou na horním povrchu.
  rozměr š. x dl.: 1,06m x délka role: v závislosti na tloušťce fólie 15 m; tl. 1,5mm
  povrchová úprava, barva: Vyztužená polyesterová nosná vložka s pochozí protiskluznou strukturou na horním povrchu. Horní povrch: tmavěšedá (RAL 7015); Spodní povrch: tmavě šedá; Úprava povrchu: trukturovaný povrch – typ rybí kost; Barvy povrchů fólií různých šarží se mohou mírně lišit. Při požadavku na úplnou barevnou shodu nutno objednat celou dodávku v jedné výrobní šarži.
  hmotnost 1m2 (1ks): Plošná hmotnost 2,54kg/m?
  spotřeba na 1m2: 1,1m2 fólie / m2 plochy střechy, dle složitosti.
  cena obvyklá za montáž: Pokládka fólie - svaření, kotvení, opracování detailů 70 až 100,- Kč / m2 dle složitosti střechy, v ceně není obsažena montáž poplastovaného plechu a podkladních vrstev.
  minimální sklon střechy: Od 1%
  záruka na materiál: 24 let
  životnost: 20 až 30 let.
  rozteč latí: Pokládka na plný povrch, například bednění nebo beton.
  poznámka: Spoje fólií se provádí horkovzdušným svařováním pomocí svařovacích přístrojů. Třída reakce na oheň E; rovinnost <= 50 mm; přímost <= 10 mm; tažnost >= 15 %; ohebnost za nízkých teplot <=-30°C.
  Ceny výrobků
  Název výrobku Cena za 1 ks: (s DPH 21%): Cena za 1m2: (s DPH 21%):
  VEDATHENE DUO, tl. 1,5 mm 4 707,64 Kč (5 696,24 Kč) 314,- Kč (380,- Kč)
  Cena po slevě VEDATHENE DUO, tl. 1,5 mm 2 323,20 Kč (2 811,07 Kč) 155,- Kč (187,- Kč)

  *Cena za kus odpovídá balení (15m2/role). Ceny platné od 5. 2. 2021


  Podobné produkty
  Rubriky článků