Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pama, a.s.

ISOcop

  ISOcop

  Dodavatel: Pama, a.s.

  Sendvičový panel je ideální produkt pro opláštění izolovaných objektů. Například střešní panel je v jednom kroku jak výborná izolace, tak kvalitní střešní krytina i omyvatelný podhled. Stěnový panel je nejrychleji postavená zeď, která komplexně vyřeší samonosnou pohledovou stěnu, kvalitní izolaci i omyvatelnost fasády. Lakované plechy jsou zárukou dlouhodobě stálého vzhledu. PUR/PIR pěna je nejlepším a nejtenčím izolantem na trhu, její další předností je výborná tvarová a časová stálost, po 20 letech ztratí maximálně 5% izolačních vlastností.

  ISOcop je nejpoužívanější univerzální typ střešního panelu. Je vhodný pro zateplení střech i opláštění stěn. Vyrábí se v profilaci s 5 trapézy, to zajišťuje vysokou tuhost a únosnost panelu. Standardní tloušťka se pohybuje v rozmezí 30 mm až 150 mm, skladebná šířka panelu je 1 m, délka na míru od 2,5 m do 13,5 m. Delší panely dle poptávky. Izolační jádro je tvořeno PUR nebo PIR pěnou o hustotě více 40 kg/m3. Na výběr je široká škála barevného provedení. Nejpoužívanější je v kombinaci lakovaný plech 0,5 mm z horní strany, PUR izolační jádro, lakovaný plech 0,4 mm ze spodní strany. Panel lze dodat i v jiných tloušťkách plechu, popř. v provedení - měď, hliník, nebo nerezová ocel. V případě vyšších nároků na odolnost proti agresivnímu prostředí a korozi lze panel dodat v úpravě TOPCLAS a PLASTIZOL, speciálním produktem je panel ISOvetro, který má ze spodní strany rovný sklolaminát. Boční spojení panelu je provedeno předsazením krajního trapézu, dotěsnění zajišťuje pěnové dvouvrstvé nenasákavé těsnění. (Profilace trapézu je provedena tak, že nevyžaduje těsnící pěnové pásky v trapézu. V případě vysokých nároků na těsnost spoje lze do trapézu vlepit butyl-kaučukové těsnění.)

  ISOcop je panel navržený pro střechy s minimálním sklonem 7 % pro průmyslové, veřejné i komerční budovy. Je ideální pro velké střechy. Panel lze použít i pro obložení stěn. Jde o samonosný, oboustranně oplechovaný panel, který má jádro z polyuretanové pěny. Výhodou ISOcop panelu je profilace 5 trapézů, které zvyšují statickou pevnost. Pro střechy budov je k dispozici s různými tloušťkami izolačního jádra. Základní provedení panelu je lakovaný ocelový pozinkovaných plech, lze dodat i v provedení měd, hliník a nerezová ocel. Upevňovací systém je průnikového typu, s možností použít venkovní hřebenáče; počet a umístění upevňovacích prvků musí zaručit odolnost proti namáhání.

  PŘEDNOSTI
  · Vysoká statická tuhost panelu s 5 trapézy.
  · Široký výběr materiálů: ocel, hliník, měď, nerezový plech.
  · Možnost extra povrchové úpravy TOPCLAS, PLASTISOL a další.
  · Kvalitně provedená profilace trapézu v napojení panelů.

   Akční ceny na sendvičové střešní panely najdete ZDE

  Sendvičový fasádní panel Pama ISObox ZDE

  Technické specifikace

  materiál: lakovaný ocelový pozinkovaných plech (v provedení CU, AL a nerez). Izolační jádro je tvořeno PUR nebo PIR pěnou o hustotě více 40 kg/m3.
  rozměr š. x dl.: skladebná šířka 1 m; délka na míru od 2,5 m do 13,5 m; tl. 30mm až 150mm; delší panely dle poptávky.
  povrchová úprava, barva: široká škála barevného provedení
  minimální sklon střechy: minimální sklon 7°
  poznámka: Vyrábí se v profilaci s 5 trapézy, to zajišťuje vysokou tuhost a únosnost panelu. Panel lze dodat i v jiných tloušťkách plechu, popř. v provedení - měď, hliník, nebo nerezová ocel. V případě vyšších nároků na odolnost proti agresivnímu prostředí a korozi lze panel dodat v úpravě TOPCLAS a PLASTIZOL, speciálním produktem je panel ISOvetro, který má ze spodní strany rovný sklolaminát.

  *Cena individuální, na poptání materiálu


  Fotogalerie


  Podobné produkty
  Rubriky článků