Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Lindab

Lindab Solar Roof

  Lindab Solar Roof

  UKÁZAT vizualizaci na mé střeše
  Výrobce: Lindab SALES CZ s.r.o.

  LindabSolarRoof obsahuje kvalitní střešní krytinu Lindab Seamline nebo SRP Click s moderní povrchovou úpravou a integrované solární panely. Vyznačuje svou nadčasovostí, vysokou odolností testovanou v severských klimatických podmínkách a současně minimálními požadavky na údržbu.

  Strešní profil Lindab je dodávaný již s integrovanými solárními panely, které spolu s dalšími prvky vytvářejí plně funkční solární systém. Lindab využívá solární články typu CIGS, což představuje technologii tenkých vrstev, kde solární články mají tloušťku panelu pouze 2 mm.

  Solární panely jsou řízené inovativním měničem, který spolu s otimalizérem tvoří flexibilní systém s kontrolou na úrovni jednotlivých panelů. To znamená, že výroba energie bude vyšší, protože každý panel je individuálně ovládaný, bez ohledu na to, zda je jiný panel zastíněný, nebo má jednoduše nižší účinnost. Měnič spolu s optimizérem má množství bezpečnostních funkcí, ze kterých nejdůležitější je, aby se optimizér po vypnutí měniče stal nečinným. Poskytuje protipožární ochranu tam, kde hrozí největší nebezpečí. Měnič Lindab má účinnosť 98% a je bez ventilátorů, což poskytuje tichou a efektivní konverzi proudu.

  Určeno pro střešní krytiny SRP CLICK a Seamline (nelze (zatím) pouze panely na již instalovanou střechu– vždy je to součástí střechy – panel jde již z výroby instalovaný na krytině)

  výkon - 120 Wp

   

  Výrobce

  Lindab SALES CZ s.r.o.
  Na Hůrce 1081/6
  Praha 6 Ruzyně
  161 00

  tel. Pavlov: +420 724 862 814
  tel. Hustopeče: +420 724 120 483
  e-mail: info@lindab.cz
  web: www.lindabstrechy.cz

  Technické specifikace

  materiál: Solární článků typu CIGS s tloušťkou 2mm jsou vyrobeny z nerezové oceli. Každý modul solárních panelů vyrábí přibližně 95 W/m2
  rozměr š. x dl.: 3,1m x 0,41m
  povrchová úprava, barva: Aplikováno na krytinu Lindab Seamline nebo SRP Click
  hmotnost 1m2 (1ks): 7kg/m2 (2kg solární panel, 5kg plechová taška)
  cena obvyklá za montáž: 170,- až 210,- Kč/m2 bez DPH dle složitosti střechy Montáž se provádí bez dodatečných nástrojů současně s pokrýváním nových pálených střešních tašek.
  záruka na materiál: Záruka je poskytována 10 let na výrobek a 25 let na účinnost panelu a jeho výrobu elektřiny (10 let musí mít panel alespoň 90% původní účinnosti a 25 let musí mít panel alespoň 80% původní účinnosti).
  životnost: Životnost solárních panelů je přes 30 let. Solární panely mohou vyrábět elektřinu i po uplynutí této doby.
  poznámka: Ceny jsou na vyžádání a odvíjí se dle projektu. Celková cena závisí na typu střechy, barvě, povrchové úpravě a podílu aktivní plochy střechy.

  Ceny

  Název výrobku Cena za 1m2 (s DPH 21%): Cena za 1m2 po slevě (s DPH 21%):
  krytina SRP click 522,- Kč (631,- Kč) 417,- Kč (505,- Kč)     -20%
  FVE panel 621,- Kč (751,- Kč) 497,- Kč (601,- Kč)     -20%
  příslušenství a instalace 582,- Kč (704,- Kč) 466,- Kč (563,- Kč)     -20%

  *Cena je pouze orientační. Cena za kus představuje celkovou střechu o výměře 200m2 včetně příslušenství - kotevní materiál, lemovky, systémové prvky. Výsledná cena bude nižší - v této ceně nejsou započítány dotace. Při kompletní dodávce a montáži krytiny realizační firmou je snížená DPH pouze 15%. Cena nezahrnuje zásobník na TUV.


  Fotogalerie


  Podobné produkty
  Rubriky článků