Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Protisněhové zábrany

Protisněhová tyč Ergo

  Protisněhová tyč Ergo

  Výrobce: Ergo

  Protisněhová tyč Ergo. Zinkovaná ocel. Do všech držáků se používají 2 ks protisněhových tyčí. Při velkém sklonu střechy, velké ploše střechy a jejím umístění v náročnější sněhové oblasti se doporučuje používat i několik řad protisněhových tyčí nad sebou nebo doplnit protisněhové háky v celé ploše střechy.

  Technické specifikace

  materiál: komplet se skládá z protisněhové tyče (pozinkovaná ocel), spojka protisněhové tyče, držák protisněhové tyče (ocel)
  rozměr š. x dl.: délka tyče 2 m; vnější průměr 21,3 mm; vnitřní průměr 16 mm + spojky a držáky
  povrchová úprava, barva: pozink
  cena obvyklá za montáž: 50,- až 90,- Kč/m bez DPH dle složitosti střechy
  záruka na materiál: 2 roky
  životnost: pozink - 10 až 20 let, barvený - 15 až 25 let, dle místních klimatických podmínek, zatížení střechy sněhem a dle optimalizace návrhu.
  poznámka: Komponenty pro montáž protisněhových tyčí: spojka pro spojování 2metrových protisněhových tyčí. Pro spojení dvou párů protisněhových tyčí je potřeba dvou kusů spojek.) ; držák pro 2metrové protisněhové tyče, který je vyroben z oceli o tloušťce 2,5mm, zinkovaný. Držák má dva otvory pro 2 ks protisněhových tyčí. Systémy protisněhových zábran je nutné vždy optimalizovat dle typu střešní krytiny, sklonu střechy, sněhové oblasti. Doporučujeme vždy konzultovat s výrobcem, realizační firmou. Optimální návrh protisněhových zábran obsahuje několik typů protisněhových zábran

  Ceny

  Název výrobku Cena za 1 ks (s DPH 21%):
  protisněhová tyč 2m 380,00 Kč (459,80 Kč)
  spojka protisněhové tyče 41,00 Kč (49,61 Kč)
  držák pro 2metrové protisněhové tyče - univerzální 396,00 Kč (479,16 Kč)

  *Aktualizace cen duben 2015.  Podobné produkty
  Rubriky článků