Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Aktuality

Podzimní bezkonkurenční slevy na střešní krytinu KM Beta: -30%!

25. 10. 2009

KM BETA slevy -30%Výrazné sezónní slevy na střešní krytiny společnosti KM Beta a.s. platí pro letošní podzim, a to od 19. 10. 2009! Třicetiprocentní slevu získá každý, kdo objedná libovolné množství střešní krytiny KMB BETA nebo KMB HODONKA s povrchovou úpravou. Tato sleva se týká pouze tašky základní.


KM BETARegionální manažeři společnosti KM BETA a.s. každému rádi odborně poradí a tuto slevu u obchodního partnera zajistí. Firma tak chce pomoci zákazníkovi a tím nabídnout maximální servis.

Náklady na novou střechu se tak oproti jiným systémů znovu výrazně snížily. Střecha KM Beta vychází pro investora výhodněji i díky cenově podstatně méně náročným doplňkům. Navíc jsou nyní plastové doplňky nahrazovány betonovými, a to nejen kvůli nižší ceně, ale také vzhledem k jejich podstatně delší životnosti a faktu, že betonové prvky dokonale ladí se střešní krytinou KMB BETA nebo KMB HODONKA.

Střešní krytina KMB BETA je lehčí
Střešní taška KMB BETA je v podélném i příčném směru vyztužena, což zvýšilo její lomovou pevnost při současném snížení hmotnosti. KMB BETA má hmotnost 4,25 kg, je tedy o čtvrt kilogramu lehčí oproti původní tašce. Při spotřebě asi 10 ks na metr čtvereční se jedná o úsporu cca 2,5 kg/m2 a tedy výrazně menší zatížení krovu. KMB BETA je navíc doslova „imunní" proti zatékající či vzlínající vodě. Díky zvýšené vodní drážce a její úpravě totiž voda nemá šanci dostat se do střešní konstrukce. Jednotlivé tašky do sebe také lépe a přesněji zapadají. Tato inovace v praxi znamená pohodlnější, snadnější a přesnější skládání tašek na střeše.

Kromě těchto vylepšení zareagovala společnost KM Beta a.s. na potřeby svých zákazníků a vylepšila balení střešních doplňků. Doplňky jsou nyní baleny pomocí speciální smršťovací fólie, která zaručí, že se dostanou k zákazníkovi zaručeně v pořádku. Mimořádné ochrany se dočkaly i základní tašky v provedení ELEGANT, jejichž rubová strana byla doplněna o ochranné pásky, bránící oděru jednotlivých tašek při přepravě a manipulaci na paletách. Více na www.kmbeta.cz.

KM BETA

autor:KM BETARubriky článků