Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Střecha chytře

Aktuality

PREFA Aluminiumprodukte GmbH
K Zelenči 2883/14
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
tel.: +420 234 496 501
Fax: +420 234 496 500
e-mail: office.cz@prefa.com
web: http://cz.prefa.com/cz/

Nový falcovaný šindel od Prefy

15. 10. 2019

PREFA střešní šindel DS.19: kombinace variability a kvality


Lehkost, variabilita a téměř univerzální použitelnost. Přesně tak by se dal ve stručnosti pojmenovat nový produkt PREFA střešní šindel DS.19.

Inovované provedení klasického střešního šindele nabízí díky své velikosti mnoho možností použití. Přitom si ale stále zachovává všechny hlavní benefity produktů společnosti PREFA Aluminiumprodukte, jako je vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, dlouhá životnost a záruka 40 let


Rodinný dům z PREFA červených střešních šindelů DS.19


PREFA střešní šindel DS.19 patří k benjamínkům portfolia střešních krytin značky PREFA Aluminiumprodukte. Jeho rozměry 480 x 262 milimetrů v položené ploše ho přímo předurčují k variabilnímu použití jak u malých objektů, tak také u velkých staveb. Díky svému střídmému a elegantnímu vzhledu je Střešní šindel DS.19 ideální pro použití na klasické střechy, punc originality ale propůjčí i moderním projektům, kterým přinese dávku potřebného kontrastu.

PREFA střešní šindel DS.19 černý detail

Velkou výhodou je, že PREFA střešní šindel DS.19 je vhodný k použití na střechy se sklonem již od 17 stupňů, což přináší širší možnosti pokládky v rámci segmentu skládaných střešních krytin. Inovovaný šindel také vyniká mimořádnou lehkostí, jen 2,75 kg/m2, takže zbytečně nezvyšuje celkovou váhu střechy a tlak na konstrukci domu.

PREFA střešní šindel DS.19 bílý detail

Stejně, jako ostatní produkty PREFA, vyniká dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům, především díky systému „drážka v drážce“ a skrytému systému kotvení k podkladu. Falcovaný střešní šindel DS.19 je vyroben z barevného legovaného hliníku o tloušťce 0,7 mm a k dostání je v celkem devíti základních barevných odstínech v povrchové úpravě P.10, včetně například mechově zelené, tmavě červené, břidlicové či v populární antracitové barvě.

PREFA střešní šindel DS.19 střešní řady

Na PREFA střešní šindel DS.19 se rovněž vztahuje čtyřicetiletá záruka na stálobarevnost a jakost materiálu.


Více informací na cz.prefa.comŠtítky: Střešní krytina, Plech na střechu, Lehká krytina, Druhy střech
Rubriky článků