Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Aktuality

Nová kolekce rolet VELUX Colour by You

16. 9. 2019

Když si zařizujete vysněný interiér, určitě nechcete jednu věc: nechat se omezovat ve výběru barev. VELUX tomu dobře rozumí, proto vyvinul novou kolekci zcela zatemňujících rolet Colour by You, která se přizpůsobí každému stylu a vkusu. Díky neuvěřitelné nabídce až 1800 odstínů nyní můžete vytvářet stejně pestré a barevné interiéry, jako jsou vaše představy. Už žádné kompromisy v barvě!

Žluté rolety Velux s krásnou ženou v pozadí

Nechte se oslnit výběrem barev! Nová kolekce zatemňujících rolet VELUX Colour by You nabízí odstín pro každou náladu.

Přivádění barev do našich životů a domovů by mělo být zábavným a povznášejícím zážitkem. Barvy mohou nejen obohatit interiér a podtrhnout jeho styl, ale také inspirovat naše nálady. Pokud chcete vytvořit hřejivý a energický prostor, vybírejte z odstínů červené nebo růžové. Atmosféru klidu zase nejlépe navodí modrá a šedá. Kdo se chce držet aktuálních trendů interiérového designu, může zvolit barvu mořských korálů Living Coral, kterou společnost Pantone vyhlásila barvou roku 2019. Jedno je však jisté: preference barev jsou osobní a každý může najít odstín, který pro něj bude přesně ten pravý.

„Pro vytvoření vyváženého a esteticky příjemného interiéru je volba barev velmi důležitá. Je potřeba sladit odstíny stěn, podlahy, nábytku i dalšího interiérového vybavení. Třeba na povlacích polštářů můžeme s barvou experimentovat a střídat různé akcenty, ale zařízení, které kupujeme na dlouhá léta, by mělo být opravdu dobře sladěné. Proto je obrovskou výhodou, když si můžeme vybrat zatemňující roletu přesně v barvě, jaká odpovídá designu konkrétního interiéru.“ vysvětluje Klára Bukolská, hlavní architektka společnosti VELUX Česká republika
Zelené rolety Velux s ženou v šatechModré rolety Velux s pánem v obleku

S kolekcí VELUX Colour by You můžete přizpůsobit barvu rolety svým záclonám, koberci, pohovce nebo čemukoliv dalšímu, volba je na vás. Ať už váš interiér vyžaduje temně purpurovou, mátově zelenou nebo starorůžovou, můžete si vybrat zatemňující roletu v libovolném odstínu barevné palety pro skutečně dokonale vyladěný design. Stačí použít online nástroj pro výběr barev. Zadejte barvu Pantone, ve které chcete vyrobit svou zatemňující roletu, a do dvou týdnů ji budete mít doma. VELUX nabízí až 1800 barevných variant a má nejširší nabídku zcela zatemňujících rolet na trhu.

„Pokud jde o zatemnění, lidé mají tendenci předpokládat, že musí vybrat tmavou barvu, aby blokovala přirozené světlo. V případě originálních rolet VELUX tomu tak není. Díky nové kolekci Colour by You si nyní zákazníci mohou vybrat z až 1800 barev s efektem dokonalého zatemnění,“ informuje Ivo Pavlík, produktový manažer společnosti VELUX. „Nyní si můžete vybrat téměř libovolnou barvu nebo odstín, aniž by to ohrozilo účinné blokování světla. Ať už plánujete ložnici inspirovanou venkovským stylem, která vyžaduje krémovou a světle zelenou, nebo prosluněný prostor, jakému nejlépe sluší žlutá, s VELUX Colour by You získáte roletu dokonale odrážející váš jedinečný styl.“

Zatemňující rolety VELUX poskytují dokonalé zatemnění v kteroukoli denní nebo noční dobu. Byly pečlivě testovány, aby zajistily nejlepší zatemňující efekt na trhu. Jsou ideálním řešením do ložnic, kde umožňují regulovat přívod světla pro zdravý spánek v noci a osvěžující zdřímnutí během dne.

Růžové rolety Velux s holčičkou


O společnosti VELUX

Téměř 80 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení. Fungujeme globálně – prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 9 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina. 

Zdroj: Velux.cz

Štítky: Denní osvětlení
Rubriky článků