Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Aktuality

Objevte výhody plechových střech Comax

12. 12. 2018

Plechová střecha Comax
Majitelé rodinných domů i firmy vlastnící kancelářské či jiné objekty mají dnes široké možnosti výběru střešních krytin. Každý majitel domu má v první řadě zájem o to, aby mu do domu nezatékalo. Opravdu kvalitní střešní krytina je proto hlavním předpokladem a podmínkou klidu majitele a zárukou dlouhé životnosti. Těchto parametrů se dosahuje zejména výběrem vhodné střešní krytiny pro daný typ střešní konstrukce.

 

Proč zrovna Comax?

Střechy Comax jsou plechovými střešními krytinami, které jsou určeny nejen na tradiční sedlové střechy. Výjimečné jsou především díky povrchovým úpravám lakováním plechu jak polyesterovými (PES, PES TEXT) tak polyuretanovými barvami ( PUR/PA), které jsou lakovány ve středočeských Velvarech nedaleko Prahy. Linka je špičkovým technologickým zařízením garantujícím vysokou kvalitu výrobků a zároveň šetrnost k životnímu prostředí.

Takto lakované plechy vykazují vysokou odolnost vůči UV záření, korozní i chemickou odolnost a navíc je výroba této krytiny maximálně šetrná k životnímu prostředí. Vedle těchto vlastností je střešní krytina Comax oblíbená také pro svou nízkou hmotnost a snadnou a rychlou montáž na střechu, která šetří nejen čas, ale i Vaše finanční prostředky. Zákazníci oceňují také dlouhou životnost při současném zachování barevné stálosti. V porovnání s jinými krytinami vyniká krytina Comax také svou 100% recyklovatelností, což je důležitá vlastnost s ohledem na současnou situaci v problematice životního prostředí.

Jaké druhy jsou na výběr?

Výrobce Comax nabízí nejrůznější typy velkoformátových plechových krytin dle přesného rozměru střešní konstrukce: Comax Alukryt, Comax taška maxi, Comax Falc, Comax Klik, Comax Vlnka a Trapézové plechy Comax. U všech druhů těchto krytin je doložena kvalita materiálu příslušnými atesty a výrobní proces je řízen certifikací ISO a OHSAS.

Střešní doplňky

Plechové střešní krytiny Comax jsou dodávány včetně doplňků, které jsou pro správné fungování střešního pláště nezbytné. Jsou jimi například pojistné hydroizolační vrstvy nebo separační vrstvy vhodné pod velkoformátové plechové krytiny. Nezbytným doplňkem je také spojovací materiál, různé bezpečnostní prvky v podobě sněhových zachytávačů, střešních plošin pro kominické a jiné střešní práce. Součástí plechové střešní krytiny Comax® může být i okapový systém ze stejného materiálu.Rubriky článků