Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Aktuality

SATJAM LOGO
SATJAM, s.r.o.
Michalská 1032/21
710 00 OSTRAVA

+420 596 223 511
satjam@satjam.cz
www.satjam.cz

Hliníkové okapy jsou ideálním doplňkem ke hliníkovým střechám

21. 7. 2018

SATJAM AluMat Stucco
Stavební sezona je v plném proudu a zkušenosti společnosti SATJAM potvrzují, že i letošní rok stavebníci zase o něco více preferují hliníkové střešní krytiny. Hliník je u tohoto sortimentu považován za prémiový materiál, a to díky dlouhé životnosti a příkladné odolnosti vůči nástrahám počasí. Jeho další předností je nízká hmotnost – až 20krát menší než u běžných betonových tašek!

SATJAM AluRain

Ideálním doplňkem k hliníkové střeše jsou hliníkové okapy – dvojnásobně trvanlivější než ocelové, ale s nepoměrně menším příplatkem. Česká firma SATJAM kromě lehkých plechových krytin vyrábí i střešní příslušenství, a to včetně uceleného okapového systému SATJAM Niagara. Nově je dostupný také z vysoce kvalitní slitiny AluRain, jejímž dodavatelem je známá hliníkárna Norsk Hydro.

Okapy SATJAM Niagara z materiálu AluRain jsou silné 0,7 milimetru a mají odolnou povrchovou úpravu. Díky tomu je nikdy nebudete muset nikdy natírat a navíc je na ně v rámci programu SATJAM Záruka Plus poskytována garance funkčnosti 30 let.

SATJAM AluRain detail okapu

Zájemci mají na výběr z červené, hnědé, antracitové a černé barvy. A samozřejmě platí, že je možné okapy SATJAM Niagara AluRain instalovat i zcela nezávisle, tedy k libovolné střeše.

Láká k tomu jejich výhodná cena – u nejprodávanějšího průměru žlabu 150 mm jen 140 Kč bez DPH za běžný metr. Příplatek oproti ocelovému okapu stejného průměru je tak pouze 18 Kč bez DPH.


Pokud však přistoupíte k rekonstrukci nebo stavbě střechy komplexně, dostanete při odběru 100 m2 hliníkových krytin a kompletního okapového systému zdarma 16 metrů žlabů SATJAM Niagara.

Podrobnosti o akci získáte na webu www.satjam.czŠtítky: Střecha doplňky, Okap materiál
Rubriky článků