Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Aktuality

Volbou střešních tašek TERRAN volíte kvalitu a jistotu

25. 6. 2018

Betonové střešní krytiny TERRAN nabízí široký sortiment, bohatý výběr barev a tvarů, výborné služby a jako jediné mezi výrobci betonových střešních krytin až 50-ti letou záruku. Novinkou je zdarma rychlá kalkulace střešních tašek a doplňků pomocí satelitních podkladů.

Skupina TERRAN má v současnosti čtyři závody – kromě dvou výrobních závodů v Maďarsku a jednom ve Slovensku zahájil loni v listopadu výrobu nový závod v Rumunsku. Střešní tašky TERRAN jsou dostupné na osmi středoevropských zemích, celá skupina přitom vyrábí více než 30 miliónů střešních tašek ročně. Na českém trhu se jí dlouhodobě daří a nejinak tomu bylo i v roce 2017.

Betonová střecha Terran

Ing. Pavel Suchánek, jednatel společnosti Mediterran CZ s.r.o., která na český trh dodává betonové tašky TERRAN, k tomu dodává: „V loňském roce se nám navíc podařilo navýšit počet obchodních zástupců na současných šest pracovníků, což nám dovolí více se věnovat našim obchodním partnerům v regionech. Jsem rád i z navýšení výrobní kapacity, protože v poslední době jely všechny výrobní závody na plný provoz a často jsme museli řešit problémy spojené s nedostatečnou kapacitou.“

 

Zdarma rychlá kalkulace střešních tašek a doplňků

Jednou z nových služeb, které nyní TERRAN nabízí svým obchodním partnerům a realizačním firmám, je zdarma velmi rychlá kalkulace střešní krytiny TERRAN. Princip je jednoduchý - pomocí satelitních kartografických podkladů pracovníci firmy MEDITERRAN zdarma zaměří požadovanou střechu a udělají zdarma a rychle kalkulaci střešní krytiny TERRAN. Samozřejmě mluvíme o střeše, která už existuje a která by měla projít rekonstrukcí.

 

Široký sortiment je silnou zbraní

V sortimentu najdete hned pět typů střešních tašek - Synus, Danubia, Coppo, Rundo, Zenit. Mezi nimi si každý určitě najde to své. Střešní tašky Danubia symbolizují přirozenou harmonii, svými měkkými liniemi navíc ideálně zapadají do české přírody a krajiny. Řada Synus boduje nejen elegantním a jedinečným vlnitým profilem, který připomíná sinusoidu. Argumentem pro tuto řadu je nejmodernější výrobní technologii, díky které mají tyto betonové tašky s mimořádnou odolností velmi nízkou hmotnost. To představuje ideální řešení zejména při rekonstrukcích starších domů. Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří a její dynamické linie a inspirativní barevné kombinace tašek vtisknou domu tvůrčí a originální vzhled. Bobrovka Rundo je symbolem snadno použitelné a vysoce estetické tašky s nádechem tradice, ale vyrobené plně dle požadavků současné doby. Pátá řada - Zenit - představuje moderní plochou tašku, jejíž design byl inspirován současnými inovativními trendy.

 

Atraktivní je i pestrá barevná škála

Na výběr máte jak klasické barevné odstíny, tak i žádané tmavé barvy střešních tašek Estetické účinky barev zesilují i povrchové úpravy - speciální povrchová úprava COLORSYSTEM, zabezpečující trvalou stálost barev a lesk tašek nebo povrchová úprava nejvyšší kvality EVO, díky které mají tašky TERRAN výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný.

Oceníte i širokou síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie - současná výrobní technologie patří mezi nejvyspělejší v Evropě. A bonus navíc - 50 letá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost je mezi výrobci betonových střešních krytin opravdu jedinečná.

 Štítky: Střešní krytina
Rubriky článků