Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

AktualityBRAMAC spol. s r.o. 

Prosecká 855/68 
190 00 Praha 9
Česká republika

Infolinka: 844 106 106
bramac.cz@bmigroup.com

https://www.bramac.cz

BRAMAC nabízí evropskou jedničku mezi plechovými krytinami

18. 6. 2018

BRAMAC, výrobce a dodavatel střešních systémů, má od března nově v nabídce plechovou krytinu Decra®, která je v Evropě renomovanou značkou a jedničkou mezi plechovými krytinami. Na svém kontě má více než 55 miliónů položených m2 šablon v různých klimatických podmínkách.
  V nabídce několik druhů    |    Katalog
Rodinný domek se střechou Bramac Špičková kvalita výrobků Decra® se tak spojila s nadstandardní technickou podporou i zákaz-nickým servisem BRAMACU, který je domácím lídrem trhu.

Aktuální nabídka zahrnuje šablony Decra Classic, Decra Elegance a Quadro. Plechové šablony Decra Elegance a Quadro se vyrábějí i ve variantě Acoustic S, která poskytuje vyšší úroveň zvukotěsnosti. 

Tato technologie byla vyvinutá pro potřeby automobilového průmyslu a úspěšně se adaptovala i ve stavebnictví.
Lepších akustických vlastností je dosaženo nalepením bitumenového pásu s povrchovou úpravou Antiblock ze spodní strany šablony. Model krytiny Quadro Acoustic S získal na veletrhu Střechy Praha 2018 Čestné uznání poroty soutěže Zlatá taška.
Skladba šablony Bramac
Rychlá instalace šablon  Navštivte náš katalog s produkty DECRA
Plechové šablony Decra® mají ocelové jádro a díky tomu poskytují střechám výjimečnou pevnost a odolnost. Vyznačují se nízkou hmotností a velkými formáty. Jejich snadná fixace urychluje pokrývání střechy, a tím investorům snižuje náklady na realizaci. Každá šablona má navíc přední okraj zahnutý dolů a zadní nahoru. To umožňuje značné přeložení jednotlivých šablon přes sebe a tím i vysokou odolnost střechy vůči povětrnostním vlivům.

Špičková povrchová úprava  
Na horní povrch šablon je aplikována prášková barva (powder coating), která zajišťuje vyšší stálobarevnost a trvanlivost než tradiční povrchové nástřiky. Vysokou ochranu proti korozi zajišťuje vrstva z polyuretanu.

Záruky BRAMAC  Navštivte náš katalog s produkty DECRA
Plechová krytina Decra® nabízí také bohatý výběr střešního příslušenství a doplňků. Zákazník získává kromě 30leté záruky na kvalitu materiálu navíc i 15letou nadstandardní záruku na funkčnost střešního systému. Zařazením nového typu krytiny do svého portfolia BRAMAC pružně zareagoval na požadavky zákazníků. Tímto krokem svou nabídku střešních krytin a příslušenství doplnil a zkompletoval.

Krytina Decra od Bramacu
Bungalov se střechou Bramac s krytinou Decra Krytina Decra od Bramacu

Autor: Bramac

www.decra.cz   |   Navštivte náš katalog s produkty DECRA

Štítky: Střešní krytina
Rubriky článků