Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Aktuality

SATJAM nabízí nové bezpečnostní příslušenství střech

7. 5. 2018

Pro stavební sezonu 2018 zařadila společnost SATJAM do nabídky příslušenství svých střešních krytin nové bezpečnostní prvky. Ty usnadňují pohyb po střechách a zajišťují střechu s jejím okolím proti pádu sněhu nebo ledu. Na tyto produkty je poskytována 40letá záruka životnosti v korozním prostředí třídy C4.

První novinkou je střešní schod se dvěma protiskluzovými nášlapnými plochami. Díky tomu jej lze namontovat na různé sklony střech, a to až do úhlu 45 stupňů. V nabídce je nyní za velmi příznivou cenu 349 Kč bez DPH a ve čtyřech barvách – červená, hnědá, šedá a černá.

Stejnou barevnost mají i tyčové neboli trubkové sněhové zábrany, které jsou další novinkou v nabídce příslušenství. Určeny jsou ke krytinám SATJAM Grande, Roof, Trend, Arad Premium, Taurus Premium, Trapez, Rapid a také pro falcovanou krytinu. Svým tradičním vzhledem vhodně pasují k novým střechám SATJAM nejen funkčně, ale i esteticky. Navíc lze sněhové zábrany doplnit o zábrany proti sesuvu ledové krusty.

střešní schod se dvěma protiskluzovými nášlapnými plochami Satjam z boku střešní schod se dvěma protiskluzovými nášlapnými plochami Satjam Protisněhová zábrana Satjam detail
  Protisněhová zábrana Satjam

 

Sortiment nového příslušenství je ovšem ještě pestřejší. Za zmínku stojí například držáky kotvení solárních systémů. Více se dozvíte na webových stránkách satjam.cz, v obchodní síti SATJAM a u obchodních a montážních partnerů po celé České republice.Štítky: Střecha doplňky, Bezpečnost na střeše
Rubriky článků