Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Aktuality

Jedinečná kvalita za neuvěřitelnou cenu

13. 9. 2017

SATJAM Trend je krytina s tradičním vzhledem a univerzálním využitím.

Satjam Trend s povrchovou úpravou PurexStřešní krytina SATJAM Trend s povrchovou vrstvou PUREX

Satjam

 

Michalská 1032/21
710 00 Ostrava
email: satjam@satjam.cz
web: www.satjam.cz.


Střešní krytina SATJAM Trend s povrchovou úpravou PUREX se hodí, jak pro moderní novostavby, tak pro rekonstrukci starších domů.
Krytině také náleží ocenění Osvědčeno pro stavbu z programu Česká kvalita, kterým vláda České republiky podporuje prodej kvalitních tuzemských výrobků a služeb.


Povrchová úprava a barvy plechu

Materiál Purex, z nějž je krytina SATJAM Trend zhotovena, patří do nejvyšší jakostní třídy Excelent.
Dodavatelem 0,5 mm silného plechu s mimořádně kvalitní povrchovou úpravou je švédská společnost SSAB, která se specializuje na inovativní ocelové výrobky. Purex perfektně prověřily drsné podmínky skandinávského počasí.

V barevných provedeních RR33 černá a RR750 cihlová je tato krytina se 40letou garancí SATJAM Záruka Plus v akci za 199 Kč/m2 bez DPH.

Více na webu www.satjam.cz.Střešní krytina Satjam Trend Na obrázku střešní krytina Satjam Trend
     ČESKÁ KVALITA                       

O společnosti SATJAM s.r.o.


Společnost SATJAM, s. r. o., působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Vyrábíme a dodáváme na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 (jako první v ČR) ocenění kvality Czech Made.

Pro průmyslové aplikace – ocelové haly, logistické areály, výrobní závody, komerční centra a podobně je připravena široká paleta trapézových plechů, fasádních obkladů a panelů nebo konstrukčních profilů.

Výroba probíhá ve dvou výrobních závodech v Ostravě a v Písečné u Jeseníku na ploše téměř 80 000 m2. Čtrnáct profilovacích výrobních linek skýtá záruku dodávek výrobků ve špičkové kvalitě, množství a termínu.

Prodej a zákaznický servis zajišťuje osm vlastních obchodních středisek a síť obchodních partnerů, kterými jsou téměř všichni prodejci stavebních materiálů v ČR. Poradenství pro investory, architekty a projektanty v rámci větších projektů je zajišťováno z centrály firmy v Ostravě. Odbornost realizačních firem je zdokonalována pravidelnými bezplatnými školeními.

Kvalita je principem, který prostupuje každou činností ve společnosti. Jednotlivé procesy probíhají dle norem ISO. Základ všech výrobků tvoří kvalitní ocelový plech od nejvýznamnějších světových hutí, od roku 2013 jsme výrobu rozšířili o střešní krytiny z kvalitní hliníkové slitiny od norské společnosti Norsk Hydro.  

Více na webu www.satjam.cz.

Satjam hala
   Výrobní závod SATJAM

 


Štítky: Střešní krytina, Lehká krytina, Moderní střešní krytina
Rubriky článků