Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Aktuality

Vyhrajte na veletrhu v Brně 15m2 - 5balení střešního šindele Cambridge Extreme 9,5°

14. 4. 2017

ŠINDEL CAMBRIDGE EXTREME 9,5°

logo IKO
Samolepivý laminovaný šindel IKO Cambridge Extreme, zdroj: IKO 

IKO s.r.o.
Pod Pekárnami 3/157
190 00  Praha 9 - Vysočany
tel.: +420 283 893 660
e-mail: praha@iko.eu

Nejprogresivnější šindel na trhu

Samolepivý laminovaný šindel IKO Cambridge Extreme, zdroj: IKOCeloplošně samolepivý šindel Cambridge Xtreme je extrémní ve sklonech, ve kterých může být na střeše použit. S možností pokládky od sklonu střechy 9,5° do 90° se jedná o bezkonkurenčně nejprogresivnější šindel na trhu. Šindele Cambridge Xtreme tak můžete pokládat téměř na ploché střechy nebo naopak i na zcela kolmé stěny mansardových střech, či kolmé stěny střešních přístaveb nebo vikýřů.

Díky samolepivosti budou šindele okamžitě po pokládce výborně držet se svým podkladem. IKO tak potvrzuje, že udává směr ve vývoji šindelových krytin a je o krok napřed před konkurencí!

Šindel s nejrychlejší pokládkou - pokládka již od sklonu 9,5°

Asfaltové šindele Cambridge Xtreme 9,5° patří mezi střešní krytiny s nejrychlejší pokládkou. Díky větším rozměrům jednotlivých šindelů se výrazně zrychlí pokládka – s menším množstvím pokryjete větší plochu!

V každém balíku je 20 listů šindele Cambridge Xtreme 9,5°, které pokryjí 3,1 m2 plochy. Běžné šindele mají v balíku 21 nebo i více listů a pokryjí pouze 3m2 plochy střechy. Např. na střeše o výměře 180 m2 nainstalujete o celých 100 listů šindele Cambridge Xtreme 9,5° méně než při použití běžných šindelů. To vede k výrazné úspoře času, práce, materiálu a dalšího nutného příslušenství.

PŘIJĎTE NA STAVEBNÍ VELETRH BRNO 2017

VYHRAJTE od společnosti IKO

15m2  - 5balení střešního šindele Cambridge Extreme 9,5°

Šindel IKO v extrémních podmínkách

Velmi důležitou vlastností je také obecně známá schopnost celoplošně lepivých šindelů odolávat mimořádně silným větrům, a to i nárazovým. Samolepivá plocha na zadní straně Cambridge Xtreme 9,5° je kompaktnější a mnohem rozsáhlejší.

Šindel Extreme je lehká krytina, která nezatěžuje krovy

Díky mimořádným parametrům je možno asfaltové šindele Cambridge Xtreme 9,5° bez nadsázky nazvat krytinou nové generace. Jednou z jeho nejvýznamnějších vlastností je výjimečná odolnost vůči průniku vody - a to i v případě mimořádných dešťových srážek při vichřici nebo při zimním tání vody na střeše.

Další výhody samolepivého šindele IKO Cambridge Extreme 9,5°
  • vyjímečně dobře tlumí zvuk při dešti a krupobití
  • velmi jednoduchá, bezpečná a levná rekonstrukce
  • rozsáhlá celoplošně lepící zóna
  • vysoce tepelně odolný asfalt
  • přírodní barevné odstíny
  • přírodní voděodolný materiál
  • zajímavý a atraktivní design
  • snadná a bezpečná manipulace

Více informací o produktu Cambridge Extreme naleznete ZDE


 

 

 

 

 

 Rubriky článků