Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Aktuality

Vyhrajte na veletrhu v Brně 100m2 hliníkové krytiny Satjam Trend

24. 3. 2017

SATJAM Trend AluMat představuje ideální krytinu pro český trh. Kombinuje v sobě prvotřídní kvalitu výroby a materiálu za skvělých cenových podmínek. Ty jsou ještě podpořeny zaváděcí cenou 288 Kč bez DPH/m2 a slevou na nerezové spojovací SDT šrouby. Díky tomu se zpřístupňuje lehká, odolná a trvanlivá střešní krytina z hliníkové slitiny výrazně širšímu spektru zákazníků, než jakému byla dostupná dosud. Vzájemný poměr užitných a kvalitativních vlastností k ceně činí SATJAM Trend AluMat jednou z nejzajímavějších ze všech střešních krytin, ne-li zcela nejzajímavější. To samozřejmě přispívá k celkovému zlepšení kvality bydlení. Nízké koncové ceny krytiny SATJAM Trend AluMat přitom není dosaženo na úkor kvality, ale pouze optimalizací dodavatelsko-výrobního řetězce a díky objemovým slevám na materiál odebíraný i pro další produktové řady.

Krytina se vyrábí v dlouhých pásech, které jsou střiženy na míru každé jednotlivé střeše (krytina je velkoformátová). Proto je i realizace střechy rychlá a na celém střešním plášti je jen minimum spojů. Produkce probíhá na jedné z nejnovějších výrobních linek ve výrobním závodě SATJAM v Ostravě. Vstupní materiál dodává norská společnost Norsk Hydro. Tvar krytiny byl vybrán podle poptávky přímo z trhu. Design je navržen univerzálně, krytina tak může být aplikována jak na moderní novostavby k bydlení či komerční objekty, tak při rekonstrukcích starších budov včetně rekreačních v podhorských oblastech. Jako výrobce jsme přesvědčeni, že toto spojení designu, materiálu, kvality a ceny formuje SATJAM Trend AluMat coby unikátní výrobek.

TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Střešní krytina - šablona o 5 vlnách
  • Tloušťka krytiny - 0,6 mm
  • Povrchová úprava - matný polyester 25 μm
  • Celková šířka - 1 206 mm
  • Stavební šířka - 1 150 mm
  • Délka tašky - 350 mm
  • Výška odskoku - 20 mm
  • Hmotnost - 2,0 kg/m2
  • Sklon použiti - od 10°

PŘIJĎTE NA STAVEBNÍ VELETRH BRNO 2017

VYHRAJTE od společnosti SATJAM

100m2 hliníkové střešní tašky SATJAM TREND ALUMAT


Životnost výrobku


Životnost krytiny SATJAM Trend AluMat je garantována programem SATJAM Záruka Plus na 60 let, záruka na trvanlivost povrchové úpravy je poskytována 30 let. Předpokládaná reálná životnost krytiny ovšem výrazně převyšuje životnost garantovanou záručním programem. Dodavatelem vstupního materiálu je skandinávská společnost Norsk Hydro, jejíž produkty jsou celosvětově známy a jsou uzpůsobeny náročným klimatickým podmínkám.

Estetické řešení


Návrh estetického řešení krytiny SATJAM Trend AluMat přísně respektuje její univerzální využití i poptávku z trhu. Design je tedy dle moderních trendů čistý a jednoduchý, zároveň jsou v něm zosobněny tradiční linky evokující dojem pálených tašek. Zákazníci si mohou vybrat ze dvou nejoblíbenějších barevných variant – hnědá a antracitově šedá.

Rozsah poskytovaného servisu

Ke krytině SATJAM Trend AluMat je připravena ucelená řada příslušenství a klempířských doplňků. K dispozici je okapový systém, sněhové zábrany, prostupy, střešní okna, fólie i spojovací materiál. Samozřejmostí jsou také služby pro projektanty, partnery a montážní firmy i koncové zákazníky – od dokumentace a návodů přes bezplatné zpracování kladečských plánů po dopravu na staveniště a odbornou technickou podporu. Navíc lze odborné konzultace poskytnout i v široké síti obchodních partnerů po celé České republice.

Satjam

 

Michalská 1032/21
710 00 Ostrava
email: satjam@satjam.cz
web: www.satjam.cz.


Využití střešní krytiny SATJAM Trend je široké od rekonstrukce střech po stavby bytových domů a novostavby domů rodinnýchRubriky článků